Turtle Stampie BETA icon

Turtle Stampie BETA APK

  • Author:

    Cintul Apps

  • Latest Version:

    0.23

  • Publish Date:

    2013-03-04

The description of Turtle Stampie BETA

**************WERSJA BETA**************

**************Gra może nie działać na Samsungu Ace**************

Turtle Stampie, to gra mobilna, w której Twoim bohaterem jest żółwik imieniem Stampie. By przejść do kolejnych poziomów musisz wytężyć swoje szare komórki, gdyż każdy poziom jest ułożony w pewien sposób, a aby go przejść musisz pokonać dziewięciu Szamanów, którzy stoją na Twojej drodze. Jeżeli ich nie pokonasz, to nie będziesz mógł przejść dalej, by uratować swojego brata, Darpie'go, którego porwał ich władca, Wielki Szaman Szuruburu. Startujesz ze swojego rodzinnego miasta Chegorgoritar, w drodze do Ghobruvutar trafiasz na pierwszą falę Szamanów... Musisz się spieszyć! Wielki Szaman Szuruburu maltretuje Twojego brata łamigłówkami!

Sterowanie Stampim jest bardzo łatwe, wystarczy, że naciśniesz na lewą, lub prawą stronę ekranu, by żółwik się obrócił, to wszystko!

Projekt został wspomożony przez wiele osób w programie dotacyjnym, więcej informacji na stronie Cintul Apps.

************** Adnotacja odnośnie komentarzy **************

Jeżeli już chcesz umieścić komentarz odnośnie gry zawrzyj w nim odpowiednie argumenty, przykłady, takie komentarze/maile mogą mi pomóc, zaś te inne, typu "Temat: beznadzieja; Komentarz: beznadzieja" albo "Sama rozgrywka beznadzieja multitouch nie dziala, badziew" - jak już jest tą "beznadzieją", to wyślij mi maila, co mogę poprawić, dodać, zmienić - po to jest tutaj właśnie wersja BETA. :>

Show More
Similar Or Related
More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App