We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Tuccar.com.tr Android Store icon

Tuccar.com.tr Android Store

9.0 for Android

The description of Tuccar.com.tr Android Store

2010 yılının başlarında, 2 arkadaş kafa kafaya vermiş, hep ilgimizi çeken e-ticarete "nasıl olurda başlarız"ın planlarını yapmaya başlamıştık.

"Bu işi zaten iyi yapan, arkasında televizyonu, radyosu, medya gücü ve holdingler olan büyük e-ticaret sitelerinin arasında başarıya ulaşabilir miyiz" diye sorduk kendimize.

Onların yıllık reklam bütçeleri, arkalarındaki holdingler ve bankaların uçuk sermayeleri yanında böyle bir girişimi düşünebilmek bile büyük cesaret istiyordu.

Topladık cesaretimizi.

2 kafadar kolları sıvadık.

Ülkemizde, bir girişimcinin düşüncesini gerçekleştirmesi için yaşaması gereken tüm sorunları, tüm bürokrasileri yaşadık, yılmadık, biraz sendeledik/sarsıldık ama yıkılmadık :)

Sermayemiz; hayallerimiz ve cesaretimizdi.

Paramız olmadığı için bir çok firma bizimle görüşmedi bile, yinede pes etmedik, bazılarıyla da biz çalışmak istemedik.

Düşüncemizi benimseyen/bizimle çalışan/bize destek veren firmalar/iş ortaklarımız sayesinde bugün yaklaşık 32.000 kayıtlı müşterisi olan minik bir e-ticaret sistemi haline geldik.

Amacımız çok ürün satıp çok paralar kazanmak olmadı hiç bir zaman. (Zaten olamazdı, kendimizi tanıtacak reklam bütçemiz yoktu/hala yok)

"Az ürün satalım, kazancımız fazla olmasın ama çok müşterimiz olsun, bizi tercih eden müşterimiz bir sonraki ihtiyacında yine bizi tercih etsin" diye çalıştık hep.

Bu nedenle ürünlerdeki kazanç oranımız çok düşüktür, örnek olarak tercih edeceğiniz bir Led TV'den yada taşınabilir bir bilgisayardan elde ettiğimiz kazancımız 30,00TL - 40,00TL'yi geçmez.

Ayrıca sistemimizde gördüğünüz ürünler depomuzda hazır müşteri bekleyen ürünler değil(depomuz da yok zaten), onayladığınız ve ödemesini tamamladığınız siparişinizdeki ürün/ürünlerin direk ithalatçının deposundan tarafınıza kargo yapılmasını sağlıyoruz. Böylece hem stok maliyeti riskini fiyatlarda görmüyorsunuz hemde ürünü/ürünleri ithalatçıdan teslim almamız ve tarafınıza kargo yapmamız için geçecek en az 1-2 günlük süre de yanınıza kar kalıyor, ürün/ürünlerinize çabucak kavuşuyorsunuz.

Evet.

Biz hala 2 kişiyiz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi tercih ettiğinizde, sizi mutlu etmenin paha biçilemez bir kazanç olduğunun bilincinde ve disiplininde hareket ediyoruz.

Saygılarımızla...
Show More

Tuccar.com.tr Android Store Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V9.0 1.5 MB APK

  Tuccar.com.tr Android Store

  2016-08-16

  Tuccar.com.tr Android Store 9.0 (9)

  Update on: 2016-08-16

  Requires Android: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  Signature: 55205c5949d0a3dcbe310ed9c03a1c32c5e795cd Tuccar.com.tr Android Store 9.0(9) safe verified

  Screen DPI: 120-480dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 432a08f95a34888a0c6746794015a596db0bdf29

  File Size: 1.5 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App