Trip Messenger icon

Trip Messenger APK

2 votes, 5.0/5

The description of Trip Messenger

*HIZLI: bu mümkün olan en yakın sunucuya kullanıcılara bağlamak için dünya çapında konumlandırılmış veri merkezleri ile dağıtılmış altyapısını kullanması nedeniyle Trip piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

*GÜVENLİ: Biz bunu kitlesel haberciler arasında en iyi güvenlik sağlamak için misyonumuzu yaptı. Trip ağır zaman test algoritmaları ile tüm verileri şifreler.

*BULUT DEPOLAMA: her zaman güvenli veri erişebilmesi için Trip sorunsuz, tüm cihazlarınız arasında senkronize edilir. Mesajınız geçmişi Telgraf bulut içinde ücretsiz olarak saklanır. tekrar veri kaybetmek asla!

*GRUP SOHBET & PAYLAŞIM: Trip ile, hızlı, 1000 üyeden büyük grup sohbetleri oluşturan büyük videoları paylaşmak, belgeleri (.doc, .ppt, .zip, vb) ve arkadaşlarınıza fotoğraf sınırsız miktarda göndermek .

*GÜVENİLİR: mümkün olan en az bayt mesajlarınızı sunmak için inşa edilen Trip şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. Hatta zayıf mobil bağlantılarda çalışır.

*BEDAVA : Trip ücretsiz ve her zaman ücretsiz olacaktır. Biz reklamları satmak ya da abonelik ücreti tanıtmak için gidiş değildir.


maksimum gizlilik ilgilenenler için Trip Gizli Sohbetler sunmaktadır. Gizli Sohbet mesajları katılan her cihazda otomatik olarak kendi kendini yok etmeye programlanmış olabilir. mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyaları - Bu şekilde içerik kaybolan her türlü gönderebilirsiniz. Gizli Sohbetler bir mesaj sadece istenen alıcı tarafından okunabilir olmasını sağlamak için uçtan uca şifreleme kullanın.

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App