TramWay icon

TramWay APK

  • Author:

    Prakt

  • Latest Version:

    3.0

  • Publish Date:

    2015-06-23

The description of TramWay

Każdy, kto korzysta z komunikacji miejskiej, zadaje sobie to pytanie wielokrotnie - czy tramwaj, na który czekam już był na przystanku, czy dopiero nadjedzie?

Aplikacja TramWay udziela odpowiedzi na to pytanie, dostarczając użytkownikom aktualizowaną najczęściej jak się da (używając danych miasta warszawy) mapę, na której zaznaczone są aktualne pozycje tramwajów.

[AKTUALIZACJA] Aplikacja zabiera teraz dużo mniej miejsca, prosi tylko o to, co naprawdę potrzebne oraz dodaje nowe funkcjonalności: poprawioną geolokalizację z automatycznym wyszukiwaniem pobliskich tramwajów oraz poprawiony interfejs na wielu urządzeniach.

Główne zalety:
- Prosty, intuicyjny i przejrzysty interfejs - w dwóch menu bocznych oraz panelu na górze znajdziecie wszystkie opcje

- Przejrzysta wizualizacja wszystkich tramwajów, łatwy sposób na znalezienie tramwaju, który nas interesuje

- Możliwość śledzenia tylko wybranych tramwajów - ich linii lub konkretnych pojazdów (po numerze bocznym) - wyświetlanie wszystkich/wybranych znajduje się w lewym panelu bocznym, dodać tramwaj można naciskając jego pinezkę i wybierając "śledź" lub wpisać wprost w prawym panelu bocznym

- Znany kierunek, w którym tramwaj jedzie - po dwóch kolejnych aktualizacjach pozycji danego tramwaju, na mapie wyświetla się czarny znacznik - "cień", który pokazuje, gdzie dany tramwaj był odnaleziony ostatnio. W ten sposób można jasno określić, w którym kierunku jedzie.

- [AKTUALIZACJA] Po pobraniu aktualnej lokalizacji użytkownika, aplikacja automatycznie dodaje do śledzonych tramwaje na trasach zawierających pobliskie przystanki

Znane problemy:
- Geolokalizacja może się chwilowo zacinać, promień wyszukiwania pobliskich przystanków może być za duży (testujemy różne możliwości).

Już wkrótce:
- Dokładniejsze przybliżanie aktualnej lokalizacji tramwajów
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App