We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
TramWay icon

TramWay

3.0 for Android

The description of TramWay

Każdy, kto korzysta z komunikacji miejskiej, zadaje sobie to pytanie wielokrotnie - czy tramwaj, na który czekam już był na przystanku, czy dopiero nadjedzie?

Aplikacja TramWay udziela odpowiedzi na to pytanie, dostarczając użytkownikom aktualizowaną najczęściej jak się da (używając danych miasta warszawy) mapę, na której zaznaczone są aktualne pozycje tramwajów.

[AKTUALIZACJA] Aplikacja zabiera teraz dużo mniej miejsca, prosi tylko o to, co naprawdę potrzebne oraz dodaje nowe funkcjonalności: poprawioną geolokalizację z automatycznym wyszukiwaniem pobliskich tramwajów oraz poprawiony interfejs na wielu urządzeniach.

Główne zalety:
- Prosty, intuicyjny i przejrzysty interfejs - w dwóch menu bocznych oraz panelu na górze znajdziecie wszystkie opcje

- Przejrzysta wizualizacja wszystkich tramwajów, łatwy sposób na znalezienie tramwaju, który nas interesuje

- Możliwość śledzenia tylko wybranych tramwajów - ich linii lub konkretnych pojazdów (po numerze bocznym) - wyświetlanie wszystkich/wybranych znajduje się w lewym panelu bocznym, dodać tramwaj można naciskając jego pinezkę i wybierając "śledź" lub wpisać wprost w prawym panelu bocznym

- Znany kierunek, w którym tramwaj jedzie - po dwóch kolejnych aktualizacjach pozycji danego tramwaju, na mapie wyświetla się czarny znacznik - "cień", który pokazuje, gdzie dany tramwaj był odnaleziony ostatnio. W ten sposób można jasno określić, w którym kierunku jedzie.

- [AKTUALIZACJA] Po pobraniu aktualnej lokalizacji użytkownika, aplikacja automatycznie dodaje do śledzonych tramwaje na trasach zawierających pobliskie przystanki

Znane problemy:
- Geolokalizacja może się chwilowo zacinać, promień wyszukiwania pobliskich przystanków może być za duży (testujemy różne możliwości).

Już wkrótce:
- Dokładniejsze przybliżanie aktualnej lokalizacji tramwajów
Show More

TramWay Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to TramWay
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App