Traffic Racer Speed Car icon

Traffic Racer Speed Car APK

  • Author:

    VideoVeOyun

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2017-03-08

The description of Traffic Racer Speed Car

Muhteşem sürüş keyfi yenilendi dünyanın en iyi trafiğinde araçlara çarpmadan ilerlemek artık daha güzel. TRAFFİC RACE SPEED CAR.
sizlerin beklediğinden daha fazla yenilendi. Üç farklı sürüş keyfi ve ilk defa bu oyunda pomba düzeneği yerleştirilmiş araç oyunu mevcuttur.
Farklı sürüş keyfi Güneşli, Yağmurlu, Gece sürüşü ve bomba düzeneği yerşeltirilen aracın aynı bölüm seçenekleriyle harika bir sürüş deneyimi yaşamaktasınız.
Traffic Race Speed Car sekiz (8) farklı muhteşem araclara sahip hepsi bir birinden farklı hızlara ulaşmanız için ,
bölümlerde puanları en üst seviyesine çıkarmanız gerekecektir.Direksiyon kontrol, polis sireni, fren kontrol ve son olarak araç renkleerini değiştirme butonları mevcuttur.
Dünyanın bir numaralı Traffic Race Speed Car artık muhteşem grafikleriyle oyuncularını bekliyor.Farklı araçların seçenekleri sizlerin en çok istediği seceneklere sekiz farklı
yüksek hızlı araçlar ekledik. Yeni,dünya da bir ilk olan araç içi bomba yerleştirme ile yeni bölümümüz olan bombalı araç
bölümünde asla ve asla yavaşlamamanız gerekmektedir. Bombalı bölüm de yavaşladığınız zaman aracın patlama riski artmaktadır.
Dünyanın bir numaralı oyununu oynamaya hazır olun. Hız, kontrol, renk seçimi, polis sirenlerini eklemeyi unutmnayın.Sürüşün keyfini çıkartın.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App