We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
TNS TOP icon

TNS TOP

4.1.7-ua for Android

The description of TNS TOP

TNS TOP – це спеціальний додаток, який дозволяє учаснику TNS Opros у режимі реального часу відслідковувати свою активність участі в дослідженнях компанії KANTAR TNS, оперативно отримувати запрошення до нових опитувань та керувати власним кабінетом на сайті opros.tns-ua.com.
Крім того, додаток дозволяє стати учасником дослідження користувачів Інтернет на мобільних пристроях. Додаток анонімно збирає дані про те, якими додатками користується користувач на своєму смартфоні/планшеті, як часто та скільки часу. TNS ТОР збирає дані щодо активності користувача смартфона/планшета у розрізі додатків, АЛЕ НЕ ЗБИРАЄ ДАНІ ЩОДО ЗМІСТУ (КОНТЕНТУ) ЦИХ ДОДАТКІВ: наприклад, TNS ТОР відслідковує, що 6 вересня користувач користувався додатком «Youtube» 1 годину 6 хвилин, але TNS ТОР не збирає даних, щодо змісту/назв переглянутого відео.
Учасники проекту завжди мають змогу отримати додаткові заохочення.
Для повноцінної роботи додатку необхідно авторизуватися за допомогою реєстраційних даних, що використовуються на сайті opros.tns-ua.com
Під час обробки зібраних даних будь-яка приватна інформація видаляється, а отримані таким чином неособисті дані об’єднуються з даними інших учасників проекту та аналізуються. Таким чином виділяються загальні тенденції поведінки людей у використанні мобільних додатків, чиї звички та вподобання впливають на маркетингові рішення виробників. Інформація, зібрана таким чином, не передається третім особам.
Show More

TNS TOP 4.1.7-ua Update

2019-01-26
Повністю оновлено дизайн
Вдосконалена робота додатку

TNS TOP Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Similar to TNS TOP
More From TNS Ukraine
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App