TISPARK icon

TISPARK APK

  • Author:

    PARX LTD

  • Latest Version:

    4.1.20

  • Publish Date:

    2017-02-15

The description of TISPARK

TISPARK – programi mobile i cili lehtëson parkimin tuaj.
Aplikacioni TISPARK ju lejon që të gjeni thjesht dhe shpejtë një vend parkimi dhe të kontrolloni gjëndjen e parkimit tuaj direkt nga celulari nëpërmjet një ndërfaqeje inteligjente. Për të pasur mundësinë që të përdorni këtë shërbim ju duhet të regjistroheni. Ndër funksionet kryesore të aplikacionit mund të gjeni: parkim me 1-klikim, gjetjen e vendodhjes së automjetit, historikun e qytetit dhe shumë të tjera.
TISPARK, Parko më thjeshtë!
Show More

What's new

2017-02-22
New functionality and bug fixses
Advertisement
TISPARK APK Version History
Request TISPARK UpdateRequest Update
TISPARK 4.1.20 for Android 4.0+ APK Download

Version: 4.1.20 (4120) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-02-22

Signature: 21221f4fa1be17034953b617323bfa66b6aeeb2f TISPARK 4.1.20(4120) apk safe verified

APK File SHA1: 8ae18766acbbd473d1c45cf384a50204c874e368

What's new: New functionality and bug fixses

Download APK(5.5 MB)

TISPARK 4.1.19 for Android 4.0+ APK Download

Version: 4.1.19 (4119) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-07-19

Signature: 21221f4fa1be17034953b617323bfa66b6aeeb2f TISPARK 4.1.19(4119) apk safe verified

APK File SHA1: 0b96f21ae0e064a8c76dccfc083e1eb3369632a3

What's new: Updated and Translated

Download APK(6.2 MB)

TISPARK 4.1.17 for Android 4.0+ APK Download

Version: 4.1.17 (4117) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-07-07

Signature: 21221f4fa1be17034953b617323bfa66b6aeeb2f TISPARK 4.1.17(4117) apk safe verified

APK File SHA1: 4f423042658d75aa36721a33c0274db1ad9d8885

What's new: Updated and Translated

Download APK(6.2 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App