We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
TIK w Edukacji icon

TIK w Edukacji

1.3 for Android

The description of TIK w Edukacji

„TIK w Edukacji” to czasopismo o wykorzystywaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkole. Powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie środowiska nauczycielskiego na specjalistyczną wiedzę informatyczną, podaną w przystępny sposób.

„TIK w Edukacji” to pismo skierowane do dyrektorów szkół i nauczycieli zainteresowanych wprowadzaniem nowoczesnych technologii do swojej codziennej pracy. Odbiorcami kwartalnika są również opiekunowie pracowni komputerowych i administratorzy, pracownicy ośrodków metodyczno- -szkoleniowych dla nauczycieli i urzędnicy związani z oświatą.

Autorzy w przystępny i praktyczny sposób prezentują rozwiązania, które zwiększają atrakcyjność zajęć z uczniami. Podpowiadają, jak w trakcie lekcji wykorzystać aplikacje edukacyjne, urządzenia mobilne, zasoby internetowe czy sieci społecznościowe. Redakcja radzi, jak wybrać i skonfigurować sprzęt IT do szkoły, oraz porusza tematy związane z zarządzaniem siecią szkolną i bezpieczeństwem danych. W kwartalniku opisywane są również wdrożenia IT w edukacji, które warto naśladować.

Nasze pismo to doskonałe miejsce prezentacji rozwiązań IT dla szkół i możliwość dotarcia bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za rozwój i wdrażanie nowoczesnych technologii w edukacji, do których trudno dotrzeć za pośrednictwem mediów masowych.

Pod marką „TIK w Edukacji” organizowana jest cyklicznie najbardziej nowoczesna i innowacyjna konferencja kierowana do wszystkich nauczycieli i dyrektorów szkół w kraju – OGÓLNOPOLSKI ZLOT INNOWACYJNYCH NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW. Jest to najlepsze źródło informacji o nowoczesnych i niekonwencjonalnych rozwiązaniach dla edukacji. Podczas dwudniowego spotkania odbywają się wykłady prowadzone przez praktyków – najbardziej kreatywnych i innowacyjnych nauczycieli – a także warsztaty, które są doskonałym źródłem inspiracji i metod prowadzenia lekcji.

Dostępny w subskrypcji 6 miesięcznej za 22,99 euro i 12 miesięcznej w cenie 45,99 euro.

Po zakończeniu subskrypcji zostanie ona automatycznie odnowiona na kolejny okres.
Show More

Additional Information

Advertisement
More From PRESSCOM Sp. z o.o.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App