The Pointless Book 2 Polish icon

The Pointless Book 2 Polish APK

15 votes, 2.3/5

The description of The Pointless Book 2 Polish

*** THE POINTLESS BOOK 2 (polska wersja językowa) – nowe dzieło twórców popularnej apki THE POINTLESS BOOK, nadające nowy wymiar KSIĄŻCE BEZ SENSU 2 Alfiego Deyesa ***

Ta darmowa apka jest multimedialnym rozszerzeniem bestsellerowej KSIĄŻKI BEZ SENSU 2 megapopularnego, zjawiskowego ALFIEGO DEYESA, prowadzącego na YouTubie kanał POINTLESS BLOG.

Apka THE POINTLESS BOOK 2 to coś, co powinien ściągnąć na swój smartfon i tablet każdy właściciel KSIĄŻKI BEZ SENSU 2. W porównaniu do poprzedniej apki (THE POINTLESS BOOK), ta jest o wiele lepsza, ciekawsza i jeszcze bardziej bez sensu! Pełna przezabawnych wyzwań i szalonych zabaw, stanowi portal do wspaniałego świata POINTLESSBLOG Alfiego Deyesa. Zainstaluj tę apkę i rzuć się w wir zwariowanego humoru Alfiego!


*****W apce znajdziesz:*****
*Selfiekabinę bez sensu – dzięki niej zrobisz sobie zdjęcie z Alfiem i udostępnisz swoim znajomym!
*Wspaniałe modele 3D – zaprojektuj swój własny kubek, but sportowy i piłkę Nali, rysując je w książce, a następnie dzięki apce zobacz je jako zapierające dech modele 3D!
*Nigdzie niepublikowane filmiki z Alfiem (i nie tylko!)
*Uzupełnione przez Alfiego strony z KSIĄŻKI BEZ SENSU 2 – poznaj go lepiej!
*Strony z KSIĄŻKI BEZ SENSU 2, które można wydrukować i uzupełnić ponownie!


Jak działa ta apka?

Żeby zobaczyć filmiki z Alfiem i uzupełnione przez niego strony, odszukaj w KSIĄŻCE BEZ SENSU 2 miejsca z ikoną SKANUJ TĘ STRONĘ. Uruchom apkę, umieść książkę z odpowiednią stroną przed obiektywem smartfona lub tabletu i zobacz, jak na ekranie twojego urządzenia książka nagle… budzi się do życia! Udanej zabawy!

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App