Terazi Burcu icon

Terazi Burcu APK

10 votes, 4.9/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-06

The description of Terazi Burcu

Terazi burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Terazi Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, terazi burcu özellikleri ve terazi burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu eğer terazi burcu iseniz kritik önem taşır; terazi burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, terazi burcu terazi burcu uyumu, terazi burcu terazi burcu aşk uyumu, terazi burcu terazi burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, terazi burcu erkeği terazi burcu kadını cinsellik nasıl olur, terazi burcu kadını terazi burcu erkeği evliliği yürür mü, terazi burcu terazi burcu arkadaşlığı bozulur mu, terazi burcu akrep burcu cinsellik, terazi burcunun yay burcu ile uyumu, terazi burcu ile oğlak burcu ortak olabilir mi, terazi burcu kova burcu iyi anlaşır mı, terazi burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Terazi burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir terazi burcunu nasıl etkilersiniz, terazi burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Terazi burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir terazi burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Terazi burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Terazi burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki terazi burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir terazi burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz terazi burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de terazi burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Terazi burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Terazi burcu annesi nasıl bir anne olur, ya terazi burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Terazi burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Terazi burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
Terazi Burcu APK Version History
Request Terazi Burcu UpdateRequest Update
Terazi Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-09-04

Signature: fa27fd08113ca89efcb9993027644fc3de736188 Terazi Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 8d5d4f073a0190c7607bf0537e9b3298db50d6d5

Download APK(1.1 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App