Telefon Takip Programı Xmobile Pro icon

Telefon Takip Programı Xmobile Pro

1.0 for Android

The description of Telefon Takip Programı Xmobile Pro

Bu uygulamamız bir Android telefon takip programı olan ve ebeveynlerin çocukları üzerlerindeki etik gözetimlerine yardımcı olması maksadı ile kullanılan Xmobile Pro telefon takip programının tanıtımını yapan bir kılavuz uygulamadır.

Bu uygulamamız ile telefon takip veya telefon dinleme işlemi yapamazsınız, sadece xmobile pro telefon takip programının ne olduğu, ne için kullanıldığı ve kullanımı hakkında genel bilgilendirme bulabileceğiniz bir uygulamadır.

Bu tanıtım uygulamamız tamamen ücretsizdir ve tanıtımı yapılan Xmobile Pro telefon takip programından bağımsızdır, sizlere sadece genel bilgi sağlamakta ve dolayısıyla Xmobile Pro telefon takip programını kullanmak istediğinizde ne gibi olası bilgilere ihtiyaç duyacağınız konusunda size ön bilgilendirme yapmaktadır.

Sizlerde eğer ebeveyn kontrolü amaçlı bir android telefon izleme programı arayışı içerisindeyseniz ve Xmobile Pro izleme programını bu anlamda kullanmayı düşünüyorsanız öncelikle bu kılavuz uygulamamızı yükleyip Xmobile Pro hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Temel olarak bilmeniz gereken bir kaç noktayı şöyle özetleyebiliriz:

Tanıtımını yaptığımız Xmobile Pro telefon takip programı nedir ve ne için kullanılır?

Ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını etik kurallar çerçevesinde gözetim altında tutabilmeleri ve dolayısıyla da çocuklarının karşılaşabilecekleri muhtemel tehlikelerden zamanında haberdar olarak onları bu tehlikelerden koruyabilmeleri için Android telefonlara özel olarak geliştirilmiş bir akıllı telefon izleme yazılımıdır. Xmobile Pro içerdiği fonksiyonlar itibari ile diğer alternatif yazılımlara kıyasla kullanıcısına en iyi performansı sağlayacak şekilde geliştirilmiş en fonksiyonlu mobile ebeveyn kontrol yazılımıdır. Çocuklarının güvenliğini ön planda tutan aileleri için oldukça kolaylık sağlayacak yegane yazılımdır. Xmobile Pro yazılımı sadece Android işletim sistemli akıllı cep telefonları için kullanılabilir dolayısıyla ios ve/veya symbian gibi Android harici işletim sistemi ile çalışan cihazlar için uyumlu değildir

Xmobile Pro telefon takip programı kimlere yönelik bir yazılımdır?

Çocuklarının güvenliklerini ön planda tutan ailelerin ilk tercihi olabilecek bir yazılım.
Günümüzde çocuklarımızın çeşitli faktörlere bağlı olarak maruz kaldıkları tehlikeli sosyal ilişkilerden ve kötü alışkanlıklardan onları korumanın en kolay yolu onların yaptıklarından her an haberdar olmamızdır. Anne ve Babalar her an çocuğunuzun nerede olduğunu, kimlerle iletişimde bulunduğunu, hangi sosyal ağlarda neler paylaştığını bilmek onları günümüzün bu potansiyel tehlikelerden korumanıza yardımcı olacaktır. Xmobile Pro telefon takip programi bu konuda en büyük yardımcınız olacak bir Android ebeveyn çocuk takip yazılımıdır.

YASAL UYARI ( MUTLAKA OKUYUN ! )

Xmobile Pro yazılımı reşit olmayan çocuklarını gözlemlemek isteyen ebeveynlerin etik gözlemi ve çalışanlarını yazılı izinleri dahilinde gözlemek isteyen işverenler için tasarlanmıştır. Xmobile Pro yazılımının alıcısı akıllı telefona sahip olmalı ya da Xmobile Pro yazılımını akıllı telefonlarına yükleyip etkinleştirmeden önce gözlemek için çalışan ya da çocuklarından izin almalıdır. Eğer Xmobile Pro yazılımını sahip olmadığınız ya da gözlemeye izin almadığınız bir akıllı telefonu gözlemek için kullanmaya teşebbüs ederseniz, kanunları çiğniyor olabilirsiniz. Bu tür durumlarda kanun görevlileriyle sonuna kadar işbirliği içinde olacağız. Xmobile Pro yazılımı, Xmobile Pro yazılımı tarafından kaynaklanan hiç bir yanlış kullanım ya da hasara karşı sorumluluk kabul etmemektedir. Ülkesinin tüm kanunlarına uymak ve Xmobile Pro yazılımını yasal olarak kullanmak alıcının sorumluluğundadır.
Show More

Telefon Takip Programı Xmobile Pro 1.0 Update

2017-11-21
uygulama tanıtım detayları eklendi
Advertisement
Previous versions
Similar to Telefon Takip Programı Xmobile Pro
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Telefon Takip Programı Xmobile Pro Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App