Teknozizi -Teknoloji Haberleri icon

Teknozizi -Teknoloji Haberleri APK

  • Author:

    jamSUMMERjam

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2017-06-09

The description of Teknozizi -Teknoloji Haberleri

Dünya yüzeyinde en hızlı gelişen sektör ve olgulardan biri olan Teknoloji ve Bilişim, şüphesiz tüm dünyayı etkisine almıştır.
Dünya yüzeyinde en hızlı gelişen sektör ve olgulardan biri olan Teknolojive Bilişim, şüphesiz tüm dünyayı etkisine almıştır. 7’den 70’e tüm bireylerin artık ellerinde akıllı telefonlar bulunmakta ve neredeyse tüm evlerden en az bir adet bilgisayar, tablet ve benzeri cihaz barınmaktadır.

Bununla beraber internet sektörü ve web ortamı da oldukça gelişmiş ve genişlemiş, tüm bireyleri ve tüm şirketleri de içerisine dahil etmiştir. Bu alanda ki hızlı değişimleri takip edebilmeniz amacıyla faaliyete geçmiş olan Teknozizi, ziyaretçilerine bu alandaki gelişmeleri hızlı ve doğru bir şekilde iletmeyi amaç edinmiştir.

Teknoloji sitesiolarak varlığını devam ettiren ve Mobil cihazlar, giyilebilir teknoloji, yazılım ve donanım, bilgisayarlar, sosyal medya ve internetle ilgili gelişmeleri ziyaretçilerine aktaran Teknozizi, bu alanda vatandaşları bilgilendirmek ve onlara teknolojinin geniş evreninin kapılarını açarak dünyaya daha iyi bakabilmelerini sağlamaktadır.
Teknoloji Topluluğuna Katılma Vakti

Ayrıca Web sitesinde forum alanı da bulunmaktadır. Bu alanda ki topluluğa karışabilir ve teknoloji ile alakalı bilgi ve birikimlerini paylaşarak onlarla iletişime girebilirsiniz. Ayrıca bu alandaki soru, sorun ve problemlerinizi dile getirerek yardım talep edebilir, yardım talep edenlere ise fikirlerinizi aktarabilirsiniz.

Eğer teknolojiye meraklıysanız ve yenilikler ile gelişmeleri en doğru ve en hızlı şekilde takip etmek gibi bir niyetiniz varsa Teknozizi tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecektir.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Teknozizi -Teknoloji Haberleri Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App