TeknoSPY icon

TeknoSPY APK

The description of TeknoSPY

Ebeveynlerin engelli, yaşlı yakınlarını ve çocuklarını etik kurallar çerçevesinde gözetim altında tutabilmeleri ve dolayısıylada onların karşılaşabilecekleri muhtemel tehlikelerden zamanında haberdar olarak onları bu tehlikelerden koruyabilmeleri için Android telefonlara özel olarak geliştirilmiş bir akıllı telefon izleme yazılımıdır. TeknotimSPY içerdiği fonksiyonlar itibari ile diğer alternatif yazılımlara kıyasla kullanıcısına en iyi performansı sağlayacak şekilde geliştirilmiş en fonksiyonlu mobile ebeveyn kontrol yazılımıdır. Yakınlarınızın güvenliğini ön planda tutan aileleri için oldukça kolaylık sağlayacak yegane yazılımdır.

Uygulamayı takip edeceğiniz telefona yüklemeden önce TeknotimSpy Yönetim Uygulamasından veya www.teknotim.net/spy adresinden üye olmanız gerekmektedir. uygulamanın ilk 24 saati ücretsizdir detaylı bilgi için mail atabilir veya sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Show More
Advertisement
Similar Or Related
Comment Loading...
Ooops! No such content!
TeknoSPY Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Download
APKPure App