We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
TEG icon

TEG

1.3 for Android

The description of TEG

Zbulo markat më të mira, ofertat dhe mundësitë e argëtimit në TEG.

Ja si mund ta bëni vizitën tuaj të ardhshme në TEG më argëtuese. Shfletoni e përfitoni nga ofertat më të fundit në markat tuaja të preferuara dhe qëndroni të azhornuar me eventet që organizohen në Qendër.


Eksploroni restorante e TEG, kafene dhe bare

Shfletoni dhe informohuni për blerje në markat më të mira.
Frymëzohuni nga koleksionet e sapoardhura, krijoni një plan të blerjeve për vizitën tuaj të ardhshme.

Zbuloni ofertat dhe ngjarjet më të fundit
Ka gjithmonë diçka të mrekullueshme që po ndodh në TEG. Nga eventet e modës dhe shfaqjet e kulinarisë, mos humbisni kurrë një ofertë apo event.
Show More

TEG 1.3 Update

2018-10-18
TEG

TEG Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.3 17.0 MB APK

  TEG

  2018-10-18

  TEG 1.3 (4)

  Update on: 2018-10-18

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: f6d13be2ba1cf1e029215aae73123f91ad1cd075 TEG 1.3(4) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a, x86

  File SHA1: 394f1be9b64dfe12c95c4594a9967e3362a497a3

  File Size: 17.0 MB

  What's new:

  Download

Similar to TEG
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App