TasarimSensin Sticker Tasarla icon

TasarimSensin Sticker Tasarla APK

  • Author:

    Tasarimsensin

  • Latest Version:

    1.3

  • Publish Date:

    2015-04-20

The description of TasarimSensin Sticker Tasarla

‘’TASARIM SENSİN’’ SİTESİ ÜCRETSİZ ETİKET HİZMETİ

www.tasarımsensin.com olarak ticaretin para ile olmadığını düşüncesini destekleyerek, sadece bir kesime hitap etmenin ticaret anlayışına ters düştüğünü düşünerek hareket ettik. Ve bu anlayışın destekleyerek, etiket sektöründe de ücretsiz bir hizmet olmadığını görünce bu internet sitesinin gerekliliğini düşündük. Ve ortaya www.tasarımsensin.com internet sitesi çıktı. Tasarım sensin sitesi ücretsiz etiket tasarım platformu olarak gösterdiğimiz ayrıcalıklar ve yeni bir oluşum olmamıza rağmen müşterilerimize gösterdiğimiz güven unsurları ile sektöre yeni bir boyut kazandırdığımızı düşünüyoruz.

Tasarım sensin ücretsiz etiket tasarlama sitesi güvenirlilik unsurları: Mesafeli satış sözleşmesi, Teslimat şartları, Gizlilik şartları, Kullanım şartları. Sitemizin ana sayfasında inceleyebileceğiniz bu güven unsurları müşterilerimizin bütün sorularına yanıt oluyorken, geçmişi olmayan bir sektör olduğu için yeni bir oluşumuz. Bu konuda garantici olmak isteyen müşterilerimiz için en üst düzey güvenlik ve ödeme seçenekleri ile sitemiz güvenlik altındadır.

Ücretsiz etiket tasarlama platformu olarak sunduğumuz hizmet, sitemizde tasarladığınız etiket ürünü satın alabilirsiniz. Tasarımcı sizsiniz, tasarım sizin. Sitemizde gezen ve etiket tasarlamak isteyen kişiler kendi tasarımlarına para ödemek zorunda değiller. Kendi bilgisayarınızda ki bir uygulama, program gibi bizim sitemizi kullanma imkanınız var.

Kendi becerilerinize bağlı olarak kendin tasarla özelliğimiz ile tasarımınızı yaptıktan sonra, tasarladığınız etiket ürünü ile istediğiniz yerden çıkarttırmak sizin elinizde. İsterseniz memleketinizden bir mağazadan çıkarttırabilir, ister evinizde bilgisayar yazıcınızdan çıkarttırabilirsiniz ya da profesyonel olarak hizmet verdiğimiz etiket alanında kaliteli baskılarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz hizmette sitemizde olduğu gibi çeşitliliği göz önünde tutarak hazırlıyoruz. İstediğiniz şekilde ve boyutta gönderiyoruz. Size geriye kalan ise etiket baskılarının arkasında ki kağıdı çıkartarak etiketlerinizi yapışkan hale getirip parti malzemelerinizin üzerine yapıştırmak. Ve kişiye özel hazırladığınız partiyi özel bir hale getirebilirsiniz.

Konu parti olunca kişiye özel parti hazırlıyoruz ve esas işimiz, profesyonelliğimizin doruk noktasında olduğumuz kısım ise temalı butik partileri hazırlamaktır. Türkiye’nin her ilinde müşterilerimiz var genellemesini yapabilecek boyutta hizmet vermekteyiz. Ticaret anlayışımızın getirileri olarak geniş müşteri yelpazemiz bizi hoşnut ediyor.

Sitemizde bulunan her ürün yahut blog yazılarımızda kafanıza takılan herhangi bir şey için yorum yapmanızı rica ediyoruz. Yaptığınız her yorum bizim için değer arz edip, hizmet anlayışımızda sitemizin gelişip daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Paylaşmak güzeldir…

TasarimSensin Sticker Tasarla for Android official Trailer

Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App