Takip Like icon

Takip Like

1.0 for Android

The description of Takip Like

Hepimiz fenomen olmak istiyoruz. Peki ama nasıl? Bir uygulama sayesinde sınırsız takipçi kazanabileceğini, beğeni ve video görüntüleme kazanacağını söylersek ne dersin? İşte fenomenlerin tercihi uygulama sayesinde kazanacaklarınız;

• Takipçi kasabilecek
• Binlerce takipçi kazanacak
• Yorum ve beğeni alacak
• Video görüntülemelerin artacak

Üstelik uygulamamız tamamen güvenilir ve gerçek profillerle dolu.
Fenomenlerin Tercihi
Günümüzde kazanç elde eden fenomenler de bu uygulamayı tercih ediyor. Takipçi sayılarını artırıyor ve kısa sürede sosyal hesaplarından gelir elde etmeye, sponsorluk anlaşması yapmaya başlıyorlar. Şirketlerin itibarı artıyor ve satış yapmak kolaylaşıyor! Üstelik sadece tek bir uygulama sayesinde!

Artık Takipçi Kazanmak Çok Kolay
Demode yöntemlerle takipçi kazanmak için harcadığın vakit artık cebinde kalacak! Üstelik takipçi kazanmak son derece kolay yöntemlerle seninle. Gerçek takipçilerle dolu profilin sayesinde rahatlıkla fenomen olabileceksin. Binlerce takipçiye ulaşan firman sayesinde, dikkatleri üzerine çekebileceksin. Uygulamamızı indirmek ve kullanmak da son derece kolay ve kısa sürede binlerce takipçi vaad ediyor.
Satış Yapanlar İçin Harika

Düşünsene, satış yaptığın hesabının takipçi sayısını kısa sürede artırma şansına sahip olacaksın ve bu sayede satışlarınız artacak, takipçi sayınızı gören diğer kullanıcılar da sizi takip etmeye başlayacak. Böylece marka bilinirliğiniz de artacak ve kullanıcılar size güven duyacak.
Kısa Sürede Takipçilerini Arttır
Vakit kaybetmeden takipçilerini arttırmaya başla. Hemen uygulamayı indir ve hediyelerden yararlan. Ardından yeni takipçi kazanmaya başla. Dilediğin sayıda takipçiye ulaşana kadar devam et!
Güvenilir Uygulama ile Hesabını Yükselt
hesabının takipçi sayısı artsın. Sen de fenomen olma yolunda hızlı adımlarla ilerle. Çok geçmeden takipçi sayını bine katla. Yeni takipçiler kazanmanın keyfini çıkar! Dikkatleri üzerine çek!

Beğeni ve Yorum Kazan!
Sadece takipçi kazanmak değil; aynı zamanda beğeni ve yorum kazanmak isteyenler için de bu uygulama tek tercih olmalı! Kısa sürede artan beğenileriniz sayesinde sosyal platformlarda adınızdan söz ettirin. Dilerseniz yorum da kazanabilir ve sayfanızın daha kaliteli görünmesine fırsat verebilirsiniz.
Haydi Hemen Yükle!

Tüm bu eşsiz fırsatlardan yararlanmak istiyorsan vakit kaybetmeden uygulamayı telefonuna indir. Hızla takipçi kazan, yorum ve beğenileri topla. Unutma, uygulamamız son derece güvenli ve gerçek kullanıcıların yoğun ilgisi ile sürekli büyüyor. Sen de hesabını büyütmek istiyorsan, haydi hemen yükle ve kazanmaya başla!
Show More

Takip Like 1.0 Update

2017-10-12
İyileştirmeler yapıldu
Advertisement
Previous versions
 • V1.0 3.4 MB APK

  Takip Like

  2017-10-12

  Takip Like 1.0 (1)

  Update on: 2017-10-12

  Requires Android: Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

  Signature: bb25fa76e6e079d60aa4fd390efe7a9143f4f6d6 Takip Like 1.0(1) safe verified

  File SHA1: 3424ef050c249f4875ce24d5a74995ddbf921671

  File Size: 3.4 MB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App