Syri NET icon

Syri NET APK

The description of Syri NET

SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net
Show More
Advertisement
Syri NET APK Version History
Request Syri NET UpdateRequest Update
Syri NET 1.6 for Android 4.4+ APK Download

Version: 1.6 (7) for Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

Update on: 2017-08-24

Signature: 5d7d5191549daad7ae96845f748e244e9dafd50c Syri NET 1.6(7) apk safe verified

APK File SHA1: 4917d9599644599f7490dcf5ea804e8e401f43d0

Download APK(2.9 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Syri NET Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App