We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Strada Vesels SOS icon

Strada Vesels SOS

1.6 for Android

The description of Strada Vesels SOS

Šī aplikācija izveidota, lai Tu ātri varētu paziņot Valsts vides darba inspekcijai par darba vietām, kur konstatēts apdraudējums nodarbināto drošībai un veselībai darbā.
Valsts darba inspekcijas atbildīgā persona izvērtēs Tavu ziņojumu un nosūtīs Reģionālās darba inspekcijas inspektoriem, kuru pārraudzītajā teritorijā nedrošā situācija novērota. E-pastā Tu saņemsi vēsti, ka ziņojums apstiprināts un uz kurieni tas pārsūtīts. Tam, kā turpmāk tiek risināta ziņotā problēma, varēsi sekot līdzi vietnē http://sos.stradavesels.lv/. Ja būsi reģistrējies ar Facebook.com, Twitter.com vai Draugiem.lv kontu, par konstatēto pārkāpumu varēsi paziņot sociālajos tīklos.
Atceries, ka tikai kopā varam veidot un nodrošināt katram Latvijas nodarbinātajam drošu un veselīgu darba vidi! Ja redzi situāciju, kura Tavuprāt veselību un drošību, nofotografē to un kopā ar komentāru nosūti Valsts darba inspekcijai.
Ja tev nav pieejams viedtālrunis, zvani Valsts darba inspekcijas Konsultatīvajam centram un informē par bīstamo situāciju, izmantojot kādu no šiem tālruņiem: 67186522 vai 67186523. Tu vari arī ierunāt anonīmo ziņojumu, precīzi norādot nedrošās situācijas būtību un iespējami precīzu notikuma vietu: 67312176 (automātiskais atbildētājs). Informāciju iespējams nosūtīt arī uz e-pastu: vdi@vdi.gov.lv
Show More

Strada Vesels SOS Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Strada Vesels SOS
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App