Správny Deň icon

Správny Deň APK

  • Author:

    MEET Group

  • Latest Version:

    1.4.10.44

  • Publish Date:

    2014-11-17

The description of Správny Deň

Je nový moderný spravodajský portál o motivácii, vašom úspechu, radách odborníkov a koučov a o pozitívnom myslení. Jeho súčasťou je zoznam top odborníkov na motiváciu a sebapoznanie, pravidelná poradňa a blogy inšpiratívnych ľudí z domova a zo zahraničia.

Za vznikom Správneho dňa stála potreba tisícok ľudí z celého Slovenska po mieste, kde nájdu spôsob ako si zlepšiť život, vlastný rozvoj, urobiť si z každodennosti zábavu. Na našo webe sa dočítajú nielen návody ako na to, ale nájdu množstvo zaujímavých článkov, tipov či rozhovorov.

Osviežením stránky je anketa pre návštevníkov a zaujímavé videá z motivačných prednášok. Pre inzerentov sú k dispozícii bežné banery, možnosť promovať svoj event, workshop alebo zaujímavú knihu. Partneri môžu recipročne umiestniť na našu stránku svoje logo s prelinkom. Spolupracujeme s komorou psychologov, koučov a motivatorov.

Show More
Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Správny Deň Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App