Spor A.Ş. Kayseri icon

Spor A.Ş. Kayseri

1.0 for Android

The description of Spor A.Ş. Kayseri

2010 Yılı Mart ayında kuruluşu gerçekleşen şirketimizin, başlangıçta Kadir Has Stadyumu ve Kadir Has Kongre ve Spor Merkezinin işletimi sorumluluğu ile sınırlı olan faaliyetleri;

Günümüzde 19 Tesis işletimi ve birçok spor organizasyonun yapıldığı, 5.500.000 (Beş Milyon Beşyüz Bin)TL. sermayeli, 236 personelin istihdam edildiği, KOBİ yönetmeliğine göre “ORTA BÜYÜKLÜKTE İŞLETMELER” sınıfında değerlendirilen bir yapıdadır.

Başta Kayserili vatandaşlar olmak üzere tüm vatandaşlarımızın tesislerden daha fazla faydalanması, daha fazla spora yönlendirilmesi gibi amaçlarının yanı sıra sahip olduğu üst düzey tesislerin layık olduğu şekilde yönetilmesi şirketin ana hedefleri arasındadır.

Şirketimizin faaliyet döneminde Kayserispor, Erciyesspor, Agü Bayan Basketbol Takımlarımızın tüm iç saha müsabakalarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası A Grubu Müsabakaları Fıfa U20 Dünya Kupası B Grubu 2.tur ve Çeyrek Final müsabakaları, Ziraat Türkiye Kupası 2011 Finali, Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Finalleri, 27. Erkekler Basketbol Cumhurbaşkanlığı Kupası Avrupa Basketbol Şampiyonası grup eleme karşılaşması Türkiye-İtalya gibi ulusal ve uluslar arası bir çok organizasyona kusursuz ev sahipliği yapma başarısını göstermiştir.

Ayrıca Kayseri'nin sosyal hayatına renk katan Anadolu Harikalar Diyarı içerisinde yer alan Buz Pisti, Spor Tesisleri, Sukaypark gibi tesislerle faaliyetlerine devam etmekte ve yerli ve yabancı birçok turisti şehrimize getirmektedir.

Kayseri'nin dört bir yanına dağılmış olan spor tesisleri ile Kayserili vatandaşlarımızın sosyal hayatını canlandıran ve küçükten büyüğe bütün bireylerimize spor yapabilme imkanı taşıyan şirketimiz yıl boyunca gerçekleştirdiği spor aktiviteleri ve projeleri ile de tüm Türkiye'nin örnek aldığı ilklere imza atmıştır.

2012 Mart ayı içerisinde faaliyet gösterdiğimiz sektörde Türkiye’de ilk ve tek ISO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası almaya hak kazanmış olan şirketimiz hizmet ve yönetim kalitesi anlamında da başarılarını tescil ettirmiştir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kayseri Spor Etkinlikleri Turizm, İnşaat, Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak;

Misyonumuz;

Büyükşehir belediyemiz tarafından inşa edilen ve sorumluluğumuza verilen, Ülkemizde ve Dünyada, sektöründe en üst kategorilerde değerlendirilen spor komplekslerimizi ve tesislerimizi; Profesyonel bir anlayışla, en yüksek hizmet kalitesinde, şirket ortağımız Yerel Yönetimlerimizi, Şehrimizi ve Ülkemizi temsil sorumluluğumuzu unutmadan, işletim hizmeti vermek ve tesislerimizin vatandaşlarımız tarafından daha yoğun kullanılabilmesi için projeler üretmektir.

Vizyonumuz;

Toplam Kalite standartlarını tüm sorumluluk alanlarımıza yaymak sureti ile hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye ulaştırmak, emsallerine örnek teşkil eden LİDER işletmeler profilinde olmaktır.

Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Personeli olarak hedefimiz;

Büyük bütçe ve emeklerle oluşturulan, güzide tesislerimizi korumak, profesyonel bir anlayışla işletimini sağlamak, spor kulüplerimiz ve vatandaşlarımızın tesislerimizden istifade etme oranını en üst seviyeye çıkarabilmektir.
Show More
Advertisement
Similar to Spor A.Ş. Kayseri
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Spor A.Ş. Kayseri Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App