Spin TV icon

Spin TV APK

The description of Spin TV

Ky aplikacion është bërë posaqërisht vetëm për televizionin Spin.

Informatë rreth televizionit:
SpinTV është televizion lokal me bazë në Shtime, i pari në komunë si pjesë e produksionit Zëri i Shtimës (RZSH).
Televizioni është themeluar në vitin 2016 dhe një ndër sektorët më të rëndësishëm të tij janë paanshmëria politike.
SpinTV transmeton shumë llojshmëri programesh duke filluar prej atyre politike e deri tek ato zbavitëse.
Ndër programet më të njohura janë:
Intervista - Program që ka për qëllim informimin e qytetarëve me prapavijat e aktiviteteve socjale në Kosovë.
Edhe kështu jetohet - Program i cili informon qytetarët për personat që jetojnë në kushte të rënda financiare.
Debati në studio - Një ndër programet më të paanshme politike në Republikën e Kosovës.
SpinTV vazhdon të ketë rritje eksponenciale në vazhdën e televizioneve shqipëtare!

Vetitë e aplikacionit:
- Funksional me të gjithë madhësitë e ekranëve të smartfonëve Android.
- Funksional me të gjithë llojet e Tabletëve Android.
- Dizajn i thjeshtë për përdorim sa më të lehtë nga ana e shfrytëzuesit.
- Thjeshtësia duke përdorur vetëm një buton për të ndjekur Spin TV live.
- Mundësi kontakti direkt përmes e-mail me Spin TV.
- Mundësia për shpërndarjen e aplikacionit në Facebook.
- Mundësia për dërgimin e linkut për shkarkim të aplikacionit tek shokët.
- Mundësia për vlerësimin e aplikacionit në Google Play Store.

Në rast se hasni në ndonjë gabim në aplikacion, mos hezitoni të na kontaktoni në e-mailin tonë zyrtarë "haxcorporation@gmail.com".
Show More

What's new

2018-06-12
Versioni 2.0

Ndryshim I dizajnit
Ndryshim i videoPlayerit
Permirsim i gabimeve dhe i shpejtesise
Advertisement
Spin TV APK Version History
Request Spin TV UpdateRequest Update
Spin TV 2.0 for Android 4.2+ APK Download

Version: 2.0 (11) for Android 4.2+ (Jelly Bean MR1, API 17)

Update on: 2018-06-12

Signature: a0695e3365e04262465bf389d83fb3a230491020 Spin TV 2.0(11) apk safe verified

APK File SHA1: 8630157a559297fdc1b27c54488e352e105b0964

What's new: Versioni 2.0 Ndryshim I dizajnitNdryshim i videoPlayeritPermirsim i ga More...

Download APK(8.4 MB)

Spin TV 1.16 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.16 (10) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-08-03

Signature: a0695e3365e04262465bf389d83fb3a230491020 Spin TV 1.16(10) apk safe verified

APK File SHA1: 37fd93eea89b403117154641a5b25e59e913cef4

What's new: Versioni 1.16 Përmirësime të shpejtësisë dhe gabimeveNdryshime në diza More...

Download APK(18.7 MB)

Spin TV 1.15 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.15 (9) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-06-27

Signature: a0695e3365e04262465bf389d83fb3a230491020 Spin TV 1.15(9) apk safe verified

APK File SHA1: 393d06c3fdee654dacd2d710f950d566aad0e3b8

What's new: * Versioni 1.15 Mundësia për të pranuar njoftime në qoftë-se është bër More...

Download APK(16.2 MB)

Spin TV 1.1 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.1 (3) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-06-05

Signature: a0695e3365e04262465bf389d83fb3a230491020 Spin TV 1.1(3) apk safe verified

APK File SHA1: c282f1b454e3501fab40fe8252693bd34b91d8b1

What's new: Mundësia për të ndjekur Spin TV me katër (4) video-player të ndryshëm More...

Download APK(27.6 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Spin TV Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App