Smart ERP - Mobilny sprzedawca icon

Smart ERP - Mobilny sprzedawca APK

7 votes, 4.3/5
  • Author:

    Light ERP

  • Latest Version:

    2.0.0

  • Publish Date:

    2014-11-13

The description of Smart ERP - Mobilny sprzedawca

Smart ERP

Mobilny sprzedawca dla systemu Symfonia ERP
Wersja testowa

NIEZASTĄPIONA APLIKACJA DLA PRAWDZIWIE MOBILNYCH SPRZEDAWCÓW

Smart ERP to zaawansowana aplikacja przeznaczona na platformę Android, usprawniająca handel za pomocą nowoczesnych rozwiązań mobilnych.

Smart ERP pozwala na szybką i stabilną integrację z systemem Symfonia ERP. Dzięki temu handlowiec ma możliwość być w stałym kontakcie z centralą, podglądać kartoteki oraz sprawnie wysyłać zamówienia.

Autorski system synchronizacji z systemem Symfonia ERP pozwala na błyskawiczną i niezawodną wymianę informacji. Składanie zamówień jeszcze nigdy nie było tak proste! Przekonaj się, jak Smart ERP może zwiększyć efektywność handlowców.


- - -

Moduły aplikacji:

- - -


KONTRAHENCI

Mobilny system ERP to wszystkie informacje o kontrahentach zawsze pod ręką. Adres, numer telefonu, cenniki, rabaty, notatki i osoby kontaktowe - wszystko, czego potrzeba przed wizytą. Poczuj wygodę z korzystania z bezprzewodowego Internetu! Dodawaj nowych kontrahentów, uzupełniaj przydatne informacje i przesyłaj je prosto do centrali dzięki inteligentnej synchronizacji z systemami handlowymi.

Bądź na bieżąco z rozrachunkami kontrahenta, wystawiaj zamówienia i sprawdzaj ich statusy. Aplikacja umożliwia szybkie wyszukanie specyficznych dokumentów danego kontrahenta.

ROZRACHUNKI

Zsynchronizuj się z centralą i w kilka sekund miej aktualny podgląd rozrachunków wszystkich kontrahentów!

Nie musisz przewijać niekończącej się listy dokumentów: Wyszukaj interesujące Cię pozycje, wykorzystując zarówno szybki filtr, jak i zaawansowane opcje filtrowania. Każdy rodzaj filtrowania jest obsługiwany w czasie rzeczywistym, powodując zmianę wyświetlania listy pozycji już podczas pisania!

ZAMÓWIENIA

Wystawiaj zamówienia szybko i bez wysiłku! Aplikacja Smart ERP na każdym kroku pomaga w całym procesie, podpowiadając kontrahentów, szybko filtrując listę towarów i automatycznie przeliczając ceny na podstawie rabatów.

Smart ERP pozwala na masowe dodawanie pozycji do zamówienia z pozycji jednego widoku, co znacznie usprawnia cały proces. Po dodaniu zamówienia wystarczy zsynchronizować aplikację, aby zamówienia pojawiły się w programie Symfonia ERP.

Kolor tła pozycji pozwala na szybkie wizualne rozróżnienie statusu zamówienia. Szybkie filtry wyszukają interesujące dokumenty, a błyskawiczna synchronizacja dba o aktualizację wszystkich statusów zamówień z programu Symfonia ERP.

TOWARY

Szybko wyszukaj interesujący asortyment i zobacz wszystkie informacje o towarze, jakie figurują w programie Symfonia ERP.

Każdy handlowiec posiada zdefiniowane własne magazyny, dzięki czemu zarządzanie stanami magazynowymi jest przejrzyste i nie obarczone błędami.

INTEGRACJA

Gdziekolwiek jesteś, bądź zawsze w kontakcie z centralą dzięki autorskiemu rozwiązaniu synchronizacji Smart ERP! Po wstępnym pobraniu danych przesyłane są tylko zmiany po stronie programu Symfonia ERP lub klientów mobilnych - dzięki temu pobranie i wysyłka danych odbywa się błyskawicznie.

Show More
Smart ERP - Mobilny sprzedawca APK Version History
Request Smart ERP - Mobilny sprzedawca UpdateRequest Update
Smart ERP - Mobilny sprzedawca 2.0.0 for Android 3.0+ APK Download

Version: 2.0.0 (3) for Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

Update on: 2015-08-23

Signature: 206fa585381d8a87d15d66d7c8102ec3cfa04af8 Smart ERP - Mobilny sprzedawca 2.0.0(3) apk safe verified

APK File SHA1: 7ab4346d91ecad77d3f79cab2f25ab1689e2d2d5

Download APK(1.7 MB)

More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App