We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Smart City icon

Smart City

6.0 for Android

The description of Smart City

Гра, яка допоможе кожному школяру зрозуміти суть нових професій, які будуть затребуваними у найближчому майбутньому, адже хто, як не підростаюче покоління зможе перейти на новий рівень життя у цифровому світі!

Опис гри Smart-City

Уявимо, що ми живемо у місті майбутнього - Smart-City, де найціннішим скарбом кожного жителя є його (її) дані, занесені в базу даних. Без такої цифрової інформації людина не зможе нормально виконувати свої функції в суспільстві.
Вдень, коли всі жителі Smart-City працюють, бази даних дуже гарно охороняються, задля безпеки кожного. Можна сказати, що вся інформація невразлива до кібератак.
Але, коли настає ніч, на базу даних полюють кібертроль і даркнет- спекулянт, які бажають повністю знищити банківські дані як впливових, так і простих жителів міста, задля своєї вигоди – грошей. Після таких кібератак жителі просто не можуть взагалі продовжувати свою участь у житті Smart-City.
Також, вночі активно працює хакер, який пошкоджує персональну інформацію задля своєї забави, але по своїм особистим причинам, щоб жителі на наступний день не змогли нормально функціонувати.
На сторожі справедливості стоїть кіберполіція та Веб-аналітк, які працюють разом, задля виявлення та знешкодження брудних справ кібертроля і чорно ринкового спекулянта.
SMM менеджер та Майнер криптовалют при виявленні критичних ситуацій, які порушують цілісність охорони персональних даних намагаються надати першу допомогу.
Допоможе здобути еліті та звичайним працівникам чітке алібі системний адміністратор, адже кожну ніч ця не зовсім уважна уповноважена особа може перевіряти нічну роботу з оновленням баз даних.
Також у Smart-City живуть звичайні працівники, які кожного для просто виконують свою роботу та сподіваються що їхні дані будуть у безпеці – он-лайн брокер, бізнес аналітик ІТ, ІТ-рекрутер, менеджер інтернет-проектів, системний аналітик та спеціаліст по роботі з Big Data.

Правила гри Smart-City

Ведучий(-а) роздає картки з певними ролями – активними чи пасивними. Кожен гравець ознайомлюється з виданою карткою та усвідомлює свою персональну роль подумки.
Коли ведучий(-а) говорить фразу: «У Smart-City настає ніч, всі жителі перестають працювати і відпочивають від роботи» - всі учасники гри одягають на очі пов`язки та чекають поки ведучий(-а) в певній послідовності не назве кожного активного персонажа, який буде робити свою справу у парі зі схожими обов’язками або поодинці, без лишніх рухів та викрикувань знімаючи пов`язку .
Коли ведучий(-а) назве всіх активних персонажей, дається команда «Настав день і всі жителі Smart City йдуть на свою роботу». Тоді всі гравці знімають з очей пов`язку, ведучий(-а) детально розповідає що трапилося цієї ночі. Гравці протягом хвилини обговорюють ситуацію та голосуть проти того гравця, кого вважають кібертролем і чорноринковим спекулянтом, не називаючи своїх ролей.
Show More

Smart City 6.0 Update

2017-12-16
Виправлені помилки

Smart City Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V6.0 43.0 MB APK

  Smart City

  2017-12-16

  Smart City 6.0 (6)

  Update on: 2017-12-16

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: a7d692e37ba083c7eb545a810d22f75d8099cb0c Smart City 6.0(6) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: armeabi-v7a, x86

  File SHA1: 68bdc0c4cd036e84fac9b1925db3ae27b6915dc5

  File Size: 43.0 MB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App