We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Siyah-Beyaz Gülücükler icon

Siyah-Beyaz Gülücükler

1.1 for Android

The description of Siyah-Beyaz Gülücükler

Bebekler için yapılan ilk kelimeler serisinin birinci uygulaması siyah-beyaz gülücük kartlarından oluşmaktadır. Bu kartlar ile bebek siyah beyaz olan gülücükleri tanıyacak ve çocuğunuzun gelişimine katkı vereceksiniz.

Günümüzde 4 yaşına gelene dek erken okumanın ve matematiğin temelini atmış, okul yıllarında ise hiçbir öğrenme güçlüğü çekmeyen çocukların hemen hepsi “Zeka Kartları” yöntemiyle bu becerileri geliştirmektedir.

Bu eğitim yöntemi 0-4 yaş arası çocukların tıpkı bir kayıt cihazı gibi gördüğü, duyduğu, temas ettiği ve deneyimlediği her şeyi Maria Montessori ‘nin ilk kez kavramlaştırdığı “emici zihin” denilen dönemde ileri ki yıllarda kullanmak üzere kayıt ettiği bilimsel gerçeğinden yola çıkarak kurgulanmıştır.

Bu kartlarla ve videolarla yapacağınız eğitim uygulaması şöyle olmalıdır:

* Eğitimi, eğer çocuğunuzun ilgisi dağınık ve heyecanlı ise öncelikle beyin frekansını Alfa frekansına uyumlandırdıktan sonra başlatmanızı salık veriyoruz. Bunun için de sunumlardan önce 15-20 dakika kadar Barok veya meditasyon müziği dinlemenizde yarar görmekteyiz, çünkü bu uyumlandırma aynı zamanda sunumu yapacak sizin için de önemlidir.
* Eğitimleri evde televizyon, bilgisayar vs gibi dikkat dağıtıcılardan arındırılmış bir yerde gerçekleştirmeniz eğitimin etkili olmasını sağlar.
* Evde gün ışığı alan, minderler, yastıklar, çocuğunuzun sevdiği bir oyuncakla ve diğer eğitim malzemeleriyle hazırlanmış bir köşe de hazırlayabilirsiniz.

Show More

Siyah-Beyaz Gülücükler Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Siyah-Beyaz Gülücükler
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App