We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Shtepiaku - Porosit Online icon

Shtepiaku - Porosit Online

1.0 for Android

The description of Shtepiaku - Porosit Online

Shtëpiaku është ndërmarrja e parë private e cila ofron shërbime profesionale për mirëmbajtjen dhe pastrimin e objekteve banesore dhe shtëpive private në rajonin e Prishtinës dhe Ferizajit. Me ekip të besueshëm profesional, intervenime efikase, garancion të shërbimeve, dhe sigurim konstant të kompanisë dhe punëtorëve, Shtëpiaku i është përkushtuar plotësisht përmbushjes së nevojave të klientëve.

Përmes aplikacionit të Shtëpiaku ju ofrohet mundësia të porosisni shërbimet tona shumë shpejtë, lehtë, me siguri të plotë dhe në çdo kohë. Kjo do të mundësojë vazhdimin e ofrimit të shërbimeve inovative nga Shtëpiaku duke shpejtuar procesin e punës dhe rritur cilësinë e shërbimeve ndaj klientëve.

Për të përdorur aplikacionin, krejt çka duhet të bëni është të krijoni profilin tuaj me të dhënat bazike përsonale. Pas këtij procesi mund të zgjedhni shërbimin e dëshiruar nga lista e shërbimeve që Shtëpiaku ofron për klientët e tij. Procesi është shumë i thjeshtë dhe ju ofron mundësinë e dërgimit të mesazhit tek stafi i Shtëpiaku në lidhje me çfarëdo kërkese specifike që mund të keni. Stafi i Shtëpiaku do të kujdeset që t'ju kontaktoj shumë shpejt për të konfirmuar porosinë dhe për të filluar punën. Për më shumë, aplikacioni i Shtëpiaku do t'ju ofroj çasje në kohë reale në progresin e porosisë suaj duke ju njoftuar hap-pas-hapi deri në përfundimin e porosisë.

Funksionet primare të aplikacionit përfshijnë:

• Krijimi i profilit
• Zgjedhja e shërbimit nga lista e gjatë e shërbimeve të Shtepiaku.
• Njoftimi në kohë reale rreth progresit të porosisë
• Çasje në oferta speciale për përdoruesit e aplikacionit
• Historiku i shërbimeve të ofruara

Pajisjet më të sofistikuara bashkëkohore të markave më të njohura, 15 automjetet të cilat shërbejnë edhe si punëtori mobile, disponueshmëria 24 orëshe e ekipit kujdestar, dhe vlerësimi i vazhdueshëm i punës nga klientët të cilit i kushtohet rëndësi tejet e madhe, përmirësojnë shërbimet e Shtëpiaku-t deri në përsosmëri dhe bëjnë që klientët të jenë gjithmonë të kënaqur me shërbimin e ofruar.
Show More

Shtepiaku - Porosit Online Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.0 4.8 MB APK

  Shtepiaku - Porosit Online

  2018-09-22

  Shtepiaku - Porosit Online 1.0 (1)

  Update on: 2018-09-22

  Requires Android: Android 4.3+ (Jelly Bean MR2, API 18)

  Signature: 4da8c640e45191f124dcc8fb4e02832fd6b0f1fc Shtepiaku - Porosit Online 1.0(1) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: dd456751929ed3e039131f6b0d0148f261290103

  File Size: 4.8 MB

  Download

Similar to Shtepiaku - Porosit Online
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App