Shqip icon

Shqip APK

The description of Shqip

Aplikacioni SHQIP është më i përdoruri me më së shumti instalime aktive.
Shqip.mobi ju ofron burime të përzgjedhura dhe rregullisht të aktualizuara.

* Më shumë se 90 burime shqiptare, për politikë, ekonomi, teknologji, kulturë, sport, showbiz, lifestyle, humor dhe shumë të tjera,
* 6 Televizione Kombëtare

* * * * * * * * *
Mbi 60 Radio mbarëshqiptare
* * * * * * * * *
RASH Balkanweb,
Top Albania Radio,
Radio ClubFM,
Radio Tirana 1, 2, 3
Radio Kosova,
Radio Kosova e Lirë,
Radio Dukagjini,
Energy FM Albania,
Radio Emigranti,
Radio Bluesky, Radio Fama Tetovë,
Radio Drenasi,
Radio Ferizaj,
Radio Gjakova,
Radio Gostivari,
Radio Gurbeti,
Radio Haracina,
Radio Ilirida,
Radio Islame,
Radio Jehona,
Radio Jug Fier,
Dhe shumë radio të tjera: Radio Lezha, Radio Llapi, Radio Lushnja, Radio Marimanga, Radio Peja, Radio Pendimi, Radio Perëndimi, Radio Projekt 21, Radio Rapsodet, Radio Rinia, Radio RTV Iliria, Radio Sharri, Radio STAR, Radio Tetova, Radio Theranda, Radio Tirana 1, 2, 3, Radio Top Gold, Radio Udhëzimi, Radio Urban FM, Radio VALA Rinore, Radio Vati, Radio Zheliva, Rop Iliria Decan, Radio Arta, London Albanian Radio,

* * * * * * * * *
Show More

What's new

2015-07-25
Ndryshimet dhe përmirësimet:
- Mundësia për zgjedhje: Përdorim me Facebook apo Standard
- Shtim i mundësive të reja për shpërndarje
- Eliminim i pengesave te mehershme
- Caktimi i numrit të shfaqjes së lajmeve (1, 3, 5, 10)
- Përshtatje e dizajnit për pajisje të vogla, mesme dhe të mëdha,
- Ndryshimi dhe zëvendësimi i librarive të reja për Google Play Services,
- Përmirësime të shpejtësisë
Advertisement
Shqip APK Version History
Request Shqip UpdateRequest Update
Shqip 1.0 for Android 3.0+ APK Download

Version: 1.0 (5) for Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

Update on: 2015-07-25

Signature: fe596e8d29fc6ad24334fcee7137a63d1c7ba151 Shqip 1.0(5) apk safe verified

APK File SHA1: 8b3c959aa1768f53b553d94db77f99982fd94a09

What's new: Ndryshimet dhe përmirësimet: - Mundësia për zgjedhje: Përdorim me Face More...

Download APK(3.4 MB)

More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App