We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Shkolla Ime icon

Shkolla Ime

1.0.0 for Android

The description of Shkolla Ime

Portali kompozohet nga 5 seksione kryesore, të aksesueshme dhe në funksion të mësuesve nga e gjithë Shqipëria. Këto 5 seksione rrethohen nga 13 kategori të tjera të ndara sipas Drejtorive Arsimore Rajonale të vendit, ku secila prej tyre përmban mini-hapësira për shkollat që ka nën juridiksion dhe ku aksesi do të jetë i lokalizuar specifikisht për çdo shkollë mes mësuesve dhe prindërve të saj. Konkretisht, 5 seksionet përbëhen nga:

- “Kuvendi i mësuesve”, i cili është konceptuar si tryeza virtuale për arsimtarët e ciklit 9-vjeçar dhe parauniversitar për të kuvenduar mes tyre tema me bazë arsimin.
- “Informacionet për mësuesit” e cila do të jetë hapësira e ardhshme e njoftimit shpejt dhe pa vonesa në mbarë shkollat lidhur me udhëzime, njoftime për trajnime për mësuesit nga Ministria e Arsimit apo DAR-et përkatës.
- “Ankesat e mësuesve” e cila me vënien në funksion të platformës do t’iu mundësojë arsimtarëve që të shprehin pakënaqësitë, shqetësimet e tyre duke kërkuar paraprakisht vendosjen e të dhënave të arsimtarit që bën ankesën. Ankesat më pas do të shqyrtohen, verifikohen dhe do t’iu jepet zgjidhje.
- “Projektet tona” e cila është konceptuar si dritarja ku arsimtarët njihen me projektet në zhvillim e sipër dhe iu krijohet mundësia për të sugjeruar ata vetë projekte të reja në dobi të mësimdhënies.
- Seksioni “Ministria e Arsimit” është menduar të ofrojë informacione kryesore për ministrin dhe ministrinë e Arsimit, të rejat e fundit për aktivitetet që zhvillohen në të, kalendarin e aktiviteteve që priten të ndodhin etj.
Show More

Shkolla Ime 1.0.0 Update

2019-05-06
First release.

Shkolla Ime Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.0.0 11.9 MB APK

  Shkolla Ime

  2019-05-06

  Shkolla Ime 1.0.0 (10000)

  Update on: 2019-05-06

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: c0b894a42ddf3667f8862fce55bd2ef50d5665df Shkolla Ime 1.0.0(10000) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 40133b42370c41c8e5a512aab7dfbd83b0b121e5

  File Size: 11.9 MB

  What's new:

  Download

Similar to Shkolla Ime
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App