Sesli Hadis-i Şerifler icon

Sesli Hadis-i Şerifler APK

7 votes, 5.0/5
  • Author:

    n3asoftware

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-09-16

The description of Sesli Hadis-i Şerifler

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Her türlü tahiyyât, her türlü salavât, her türlü tayyibât âlemlerin Rabbine mahsustur. Bütün hamd ü senalar, bütün selâmlar, bütün iyilikler yalnız Allah içindir.

Her türlü salât ü selâm, her türlü tahiyyât ü ikram, her türlü ihtiram, âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed Mustafa (sav), ehl-i beyti ve ashabı içindir.

Bize selâmı, duayı, iyiliği sen getirdin ey Nebî! Bize hamdi, senayı, şükrü sen öğrettin ey Allah'ın Resûlü! Miracımız olan namazın her tahiyyâtında,“Selâm sana ey Nebî!” diye sana selâm gönderiyoruz.

Bir hadisinde “Her kim benim sözlerimi işitip koruyup anlayıp başkasına tebliğ ederse Allah onun yüzünü ağartsın! Nice fıkıh taşıyıcıları vardır ki kendisinden daha fakih olanlara tebliğ ederler. Buyuruyorsun.

Nübüvvet pınarından alabildiğimiz kadarıyla bu naçiz uygulamayı geliştirdik. Ak yüzlülerle kara yüzlülerin ayrılacağı o hesap gününde Sesli Hadis-i Şerifler adlı bu uygulamayı milletimizin yüzünü ağartmasına vesile kılması için Yüce Rabbimize niyaz ediyoruz.


***Uygulama Hakkında***

Uygulamamızda yüzlerce sahih Hadis-i Şerifi dinleyebileceğiniz gibi aynı zamanda da metin içeriğine çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Hadis-i Şeriflerin ses içeriklerini telefonunuza indirip internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dinleyebileceksiniz, dilerseniz indirme işlemine gerek duymadan direk dinlemeye başlayabilirsiniz. İsterseniz bu hadisleri çevrenizdekilerle çok kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

***İzinler Hakkında***

Öncelikle içiniz rahat olsun uygulamanın çalışabilmesi için gerekli olan izinler bunlar.
*Ağ Bağlantısı izinleri dosyaları internet üzerinden aldığınız için gereklidir.
*Depolama izinleri indirilen dosyaların telefonunuzda saklanabilmesi için gereklidir.

***Reklamlar Hakkında***

Uygulamamızda rahatsız edici reklamlar engellenmiştir. Eğer aksi bir durum söz konusu olursa lütfen bizleri haberdar edin.

******************************
Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah daha güzel uygulamalarla geri döneceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. Dualarınızı esirgemeyin :)

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App