We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Serkan Safak icon

Serkan Safak

Samba for Android

The description of Serkan Safak

Serkan Şafak, radyo ve DJ sahne adıyla QuadXtreme söz yazarı, tonmaister ve müzisyendir. 16 Şubat 1998 yılında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde dünyaya gelmiştir.

İlkokul öğretimini Milli Eğitim Vakfı İ.Ö.O, Faik Reşit Unat İ.Ö.O ve Kemal Berktan İ.Ö.O okullarında tamamlamıştır. Lise öğrenimi Kuzey Anadolu Lise’sinde devam etmektedir,

Mesleği: Müzisyen-Oyuncu-Bilgisayar Mühendisi-Motion Maker-IT&Security

Küçük yaşlarda rap dinlemeye 50 Cent - In da Club ve Eminem - Without Me parçalarıyla başladı. 2009 yılında amatör kayıtlarla rap müziğe başladı fakat bir süre yayınlamayıp sadece etrafındakilere dinletti.2010 yılında yaptığı bazı parçaları internete yükledi.Türkiyede pek rastlanmayan tarzda ingilizce parçaları değiştirerek cover'lar çıkardı ve bunları facebook'ta paylaştı. 2011 yıllarında daha aktif bir şekilde cover'lar yayınladı ve youtube'da dinleyenleri onu destekledi. 2011 yılı içerisinde kendi parçalarını çıkarttı fakat bunları sadece facebook'ta paylaştı.O sene içerisinde 14 parçalık bir underground albümü facebook üzerinden yayınlamıştır. 2011 yılında THTRecordz adlı oluşumu kurmuş ve tek başına devam etmiş, yeni şarkılar ve bir çok aktiviteler şeklinde müzisyenliğini profesyonelliğe taşımıştır.2012 yılında 6 parçalık EP albüm çıkarmış ve yine facebook üzerinden paylaşmıştır.Bunun dışında bir çok ingilizce cover parça çıkarmıştır. 2013 yılında hesapları ele geçirilip çalındı ve bütün parçaları ve hesapları internet üzerinden şahıs veya şahıslar tarafından silindi.Bunun üzerine 1 sene ara verdi.Şuan albüm ve single çalışmalarına 24IR Music© ve THTRecordz™'de devam etmektedir.

Ayrıca 2009 yılında internet radyosunu ile tanışmış ve Chat FM, RadyoCane gibi büyük radyolarda DJ'lik ve takım kaptanlığı yapmıştır.2012 yılının Şubat ayında Listen2MyRadio adlı yabancı ve türkçe radyosunu kurmuş fakat ilgilenemediği için 2013 Ekim ayında kapatmak zorunda kalmıştır.5 senelik internet radyosu tecrübesi bulunmaktadır.

Show More

Serkan Safak Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App