Seri İnstagram Takipçi Kazan icon

Seri İnstagram Takipçi Kazan APK

The description of Seri İnstagram Takipçi Kazan

Aktif Takipci Kazan ile instagram profiline seri bir şekilde takipçi gönderebilir, seçmiş olduğun fotoğraflarını beğendirebilir, sizi takip etmeyen kişileri takipten çıkarabilirsin !

-Takipçilerin tamamı organik ve aktif türk kişilerden oluşur.Bu şekilde canlı ve popüler bir profilin olur.

-Saatlik kredi miktarınız "150" adettir.Her saat başı yenilenir.

★Türkiyenin aktif takipçi kazandıran uygulaması
★Türkiye de ilk organik takipçi
★Türkiye Like İnstagram
★Türkiye Aktif Takipci Uygulamasından söz ediyor konuşuyor
★Türkiyede bir ilk ( gerçek kullanıcılardan oluşan ) ★Takipçi Kazanabilirsiniz
★Türkiyede İnsta Kazan
★1 günde 150x24=3,600 Takipçi Kazanırsınız
★Hergün giriş yap +3000 instagram takipçi Kazan
★Takipçi Arttır
★Takipçi Kazan
★Takipçi Kazandır
★Takipçi Kas
★ İnstagram Fotoğraf Beğendir
★ İnstagram Begeni Hilesi
★ İnstagram Takipçi Kazan
★ İnstagram Fotoğraf Begen
★ İnstagram Takipçi
★ İnstagram Beğeni Hilesi
-Kazangram
- Twitter Takipçi
- Twitter takipçi kazan

Instagram görselin odakta olduğu bir sosyal medya mecrerası..Özellikle instagram takipçi sayısını arttırma ihtimali bile insanları instagram kullanmaya itti. Her sosyal medyanın kuralı idi aslında bu sonuç olarak tüm dünyadaki tüm sosyal medya mecralarının sevilmesinin ana nedeni daha popüler daha ünlü kısacası sosyal medya fenomeni olmak değil mi zaten? Bu doğrultu da da elbette instagram takipçi arttırma isteği en büyük faktör. Bu da instagram’ın sevilmesinin ana nedenleri arasında yer alıyor, Ama bununla da sınırlı kalmıyor instagram’ın sevilmesinin nedenleri. Instagram’ın diğer sosyal medya mecralarına göre daha çok sevilmesinin bir nedeni vardı elbette. O da görsel odaklı bir sosyal medya mecrası oluşu idi. Kısacası sadece görsele odaklı oluşu insanlara daha cazip geldi, zaten yüzyıllardır yazılı medyanın önündedir, görsel medya. Bu doğrultuda da instagram görsel odaklı bir sosyal ağ oluşu ile ünlendi. Önceleri sadece fotoğraf sonra buna bir artı daha katarak video paylaşım odağı ile yerini sağlamlaştırdı. Ve sadece bunlara odaklı olmasından ötürü onları paylaşırken yapılabilen fotoğraf düzenleme araçları gerçekten olağan üstü idi. Özellikle bir çok farklı şeyi profesyonel bir dokunuş değmişçesine yapabiliyor hem de bunları birkaç dakika içerisinde yapabiliyordunuz. Yani instagram takipçi kazanmak için bir çok yol ortaya atıldı. Ve herkes bir çok yolu denedi. Özellikle instagram takipçi kazanmanın bir çok yolu olduğu da konuşuldu. Ve sonuç olarak instagram takipçi kasma için iki yol gerçekten bana göre işe yarıyor. Öncelikle instagram hesabınızı açmalı ve açtıktan sonra hesabınızı şekillendirmelisiniz.. Ancak bu doğrultu da instagram takipçi sayınızı arttırmanız mümkün olabilir. Öncelikle her gün en az bir fotoğraf paylaşarak kendinize bir düzen getirmelisiniz. Sonuç olarak kimse bir anda 50 fotoğraf paylaşıp anasayfa akışını dolduran hesaplardan hoşlanmaz, ve hemen unfollow eder. Bu yüzden bir anda bir çok fotoğraf paylaşmak yerine günün belli saatlerinde iki-üç fotoğraf paylaşmak çok daha doğal ve sonuç olarak daha iyi bir yöntemdir. Ayrıca belirtmek gerek ki bunların yanında fotoğraf paylaşırken hashtag ve konum eklenmesine de dikkat edilmelidir. Sonuç olarak yağmurun odak olduğu bir görsel de hashtag kullanırken #rain #rainy #yagmur #cloud vb. hashtagler kullanmak hem fotoğrafınızın daha çok beğeni almasına hem de gelen bu beğenilerin size takipçi olarak geri dönebilmesine olanak tanır. Ayrıca fotoğrafınıza konum eklemek te aynı şekilde aynı konumda olan insanların fotoğrafınızı görmesini ve bu şekilde bu fotoğrafı beğenmesini sağlamayı amaçlar. Bu da yine size instagram takipçi sayınızı arttırmaya yönelik bir hareket olarak geri döner. Bu yol ile instagram takipçi arttırmak bir zevke dönüşür. Sonuç olarak instagram takipçi sayısını arttırmak için ne kişisel bir bilginizi ne de şifrenizi paylaşmanıza gerek kalmaz sadece birkaç saat için de öngördüğünüz instagram takipçi sayısına ulaşırsınız. Hem de arkanıza yaslanırken.

Show More
Advertisement
Seri İnstagram Takipçi Kazan APK Version History
Request Seri İnstagram Takipçi Kazan UpdateRequest Update
Seri İnstagram Takipçi Kazan 1.0 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.0 (10) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-10-06

Signature: 7edf46d70e6cee8736936162ebdcd94d6c9ec149 Seri İnstagram Takipçi Kazan 1.0(10) apk safe verified

APK File SHA1: 6cc3054fd4dd902250c791657898120cd9249e00

Download APK(1.4 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Seri İnstagram Takipçi Kazan Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App