Senelik İzin icon

Senelik İzin

1.0 for Android

The description of Senelik İzin

Senelik İzin, Tatil Paylaşım ve Tavsiye Platformu'dur.

Senelik İzin, Tatilde çektirdiğiniz fotoğraflarınızı yada yaşadığınız anılarınızı paylaşmanızı sağlamak ve Sosyal bir anlayış ile diğer Kullanıcılara, Tatil yerleri hakkında tavsiye ve önerilerde bulunabilmenizi sağlamak için düşünülmüş ve tasarlanmış bir Uygulamadır.

Senelik İzin, bu Hizmetini sunmak amaçlı, 2017 yılında Elmas Bilişim tarafından hayata geçirilmiştir.

Senelik İzin, kullanıcıların hem tatil fotoğraflarını ve anılarını paylaşmalarını, hemde yeni tatile çıkacaklar için de, tavsiye ve önerilerde bulunarak, Sosyal bir anlayışla birbirlerine rehberlik yapmalarını sağlar.

Senelik İzin olarak amacımız ; kullanıcılara Tatil anılarını paylaştırarak hem güzel ve heyecanlı anlar yaşatmak, hemde yeni Tatile çıkacaklar için de, Tatil yerleri hakkında bir bilgiye ihtiyaç duyduğu anlarda; sitedeki tatil yerleri hakkında tavsiye ve öneri içerikleriyle, mümkün olduğu kadar rehber olabilmek, Tatil planlamalarını kolaylaştırmak ve MUTLU edebilmek, en önemli ilkemizdir.

Senelikizin.com

TATİL PAYLAŞIM PLATFORMU

Telefon : 0850 888 24 23

E-Posta : info@senelikizin.com

Elmas Bilişim
Show More
Advertisement
Similar to Senelik İzin
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Senelik İzin Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App