SecubeBT icon

SecubeBT APK

2 votes, 5.0/5

The description of SecubeBT

SeCUBE ARGE Bilişim Mühendislik ve Ticaret Ltd. Şti. ODTÜ Teknokent'te yüksek ve ileri teknolojiye sahip yazılımlar ve yazılım ile denetlenen sistemler geliştirmek maksadı ile kurulmuştur. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği kazançlar ve çeşitli AR-GE kuruluşlarının destekleri ile bilişim sistemleri ve yenilenebilir enerji sistemleri alanlarında araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Ürün geliştirme ve AR-GE faaliyetlerinde sanayi ve üniversite işbirliklerine önem verilmektedir. Ürün geliştirme ve AR-GE odaklı bir firma olmanın yanı sıra geliştirilen ürünlerin işletmeye alınmasında, desteğin verilmesinde de görev alınmakta ve doğru çözümlerin oluşturulması verilen hizmetlerdeki en önemli noktayı oluşturmaktadır.

AR-GE FAALİYETLERİMİZ:

AR-GE faaliyetlerinde sanayi ve üniversite işbirliklerine önem veren kuruluşumuz, ürün geliştirme ve AR-GE odaklı bir firma olarak yüksek ve ileri teknolojiye sahip yazılımlar, yazılım ile denetlenen sistemler geliştirmektedir.

SAYISAL ARŞİV YÖNETİM SİSTEMİ
Belgelerin kurallara göre arşivlenmesi, belgelerin imha,arşive kaldırılması zamanlarında olabilecek karmaşanın ortadan kaldırılmasını sağlar.

SMART SEARCH
"Google" benzeri akıllı arama motoru olan Smart Search sayesinde milyonlarca belge içerisinden arama yaparak arzu ettiğiniz belgeye saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

SECURE EXPLORER
Bir internet tarayıcısı olan SecureExplorer, veriyi kriptolayarak alıp gönderir. Böylece güvenliğinizi maksimize eder ve kurumsal kullanıma uygundur.

EEDMS - ENHANCED DMS
Kurumsal Elektronik Doküman Yönetim Sistemi'ne farklı bir bakıç açısı getiren ve disiplinlerarası çalışma ile ileri teknolojinin birleşimi olan özgün bir sistemdir.

SECURECUBE KRİPTO GÜVENLİK ÜRÜNLERİ
Standart üstü algoritma kütüphaneleri ile oluşturulan özgün kripto algoritmalarımız sayesinde maksimum seviyede veri güvenliğinizi sağlayan ürünlerdir.

ÇOKLU ORTAM BİLGİ SİSTEMİ
Görsel,işitsel ve metinsel tarama yöntemiyle videoların taranmasına olanak sağlayan yüksek teknolojili ve hızlı bir bilgi edinme sistemidir.

SecubeBT for Android official Trailer

Show More
SecubeBT APK Version History
Request SecubeBT UpdateRequest Update
SecubeBT 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-08-11

Signature: 9edf7fe12ed2a2472fb07df1e398d1039b9d2f5d SecubeBT 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: ac548cdb58447df235ba34cd0ede6486addce94d

Download APK(27.0 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App