Secube BT icon

Secube BT APK

6 votes, 5.0/5

The description of Secube BT

SeCUBE ARGE Bilişim Mühendislik ve Ticaret Ltd. Şti. ODTÜ Teknokent'te yüksek ve ileri teknolojiye sahip yazılımlar ve yazılım ile denetlenen sistemler geliştirmek maksadı ile kurulmuştur. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği kazançlar ve çeşitli AR-GE kuruluşlarının destekleri ile bilişim sistemleri ve yenilenebilir enerji sistemleri alanlarında araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Ürün geliştirme ve AR-GE faaliyetlerinde sanayi ve üniversite işbirliklerine önem verilmektedir. Ürün geliştirme ve AR-GE odaklı bir firma olmanın yanı sıra geliştirilen ürünlerin işletmeye alınmasında, desteğin verilmesinde de görev alınmakta ve doğru çözümlerin oluşturulması verilen hizmetlerdeki en önemli noktayı oluşturmaktadır.

AR-GE FAALİYETLERİMİZ:

AR-GE faaliyetlerinde sanayi ve üniversite işbirliklerine önem veren kuruluşumuz, ürün geliştirme ve AR-GE odaklı bir firma olarak yüksek ve ileri teknolojiye sahip yazılımlar, yazılım ile denetlenen sistemler geliştirmektedir.

SAYISAL ARŞİV YÖNETİM SİSTEMİ
Belgelerin kurallara göre arşivlenmesi, belgelerin imha,arşive kaldırılması zamanlarında olabilecek karmaşanın ortadan kaldırılmasını sağlar.

SMART SEARCH
"Google" benzeri akıllı arama motoru olan Smart Search sayesinde milyonlarca belge içerisinden arama yaparak arzu ettiğiniz belgeye saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

SECURE EXPLORER
Bir internet tarayıcısı olan SecureExplorer, veriyi kriptolayarak alıp gönderir. Böylece güvenliğinizi maksimize eder ve kurumsal kullanıma uygundur.

EEDMS - ENHANCED DMS
Kurumsal Elektronik Doküman Yönetim Sistemi'ne farklı bir bakıç açısı getiren ve disiplinlerarası çalışma ile ileri teknolojinin birleşimi olan özgün bir sistemdir.

SECURECUBE KRİPTO GÜVENLİK ÜRÜNLERİ
Standart üstü algoritma kütüphaneleri ile oluşturulan özgün kripto algoritmalarımız sayesinde maksimum seviyede veri güvenliğinizi sağlayan ürünlerdir.

ÇOKLU ORTAM BİLGİ SİSTEMİ
Görsel,işitsel ve metinsel tarama yöntemiyle videoların taranmasına olanak sağlayan yüksek teknolojili ve hızlı bir bilgi edinme sistemidir.

Secube BT for Android official Trailer

Show More
Secube BT APK Version History
Request Secube BT UpdateRequest Update
Secube BT 2.2 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 2.2 (2) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-06-03

Signature: e44763a669eae706121c8fc5370094659a310c9b Secube BT 2.2(2) apk safe verified

APK File SHA1: e338515b3f4983d19f00589edd6692b55ca31f0c

Download APK(2.3 MB)

More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App