Samsun Büyükşehir Belediyesi icon

Samsun Büyükşehir Belediyesi APK

8 votes, 3.2/5

The description of Samsun Büyükşehir Belediyesi

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülmekte olan projeler ve detayları, genel olarak Samsun`da ulaşmak istediğiniz eczane,hastane,ören yerleri, tarihi yerler, konaklama, yeme-içme,müze vb... gibi birçok konuma ulaşabileceğiniz, iletişim bilgilerine,görsellerine, videolarına ve yol tariflerine ulaşabileceğiniz Şehir Bilgi Sistemi, Belediye`te ait sosyal tesisler, haberler, duyurular, Samsun`a özel acil telefonları içeren telefon defteri, sorunlarınız için çözüm merkezi iletişim bilgileri, web sayfamız, facebook, youtube sayfalarımız, uygulama içerisinde yeralmaktadır.

Her türlü görüş, öneri ve istekleriniz için uygulama içerisinden iletişim bölümünden veya [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Uygulama online olarak çalışacağı için internet bağlantısı, harita ile ilgili bölümleri için GPS bilgilerinizin anlık alınabilmesi gerekmektedir.

__________________________________________________________________

Uygulama İzinleri ve Nedenleri;
Uygulamamızda 3 işlem için erişim izni almaktayız. Bu izinlerin alınış nedenleri ve yaptığı işlemler aşağıdadır.

Konum: Samsun büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeler çevrenizdeki projeler başta olmak üzere gösterildiği için ayrıca Şehir Bilgi Sistemini içerisinde konumunuza göre şehir içerisinde çevrenizdeki etkileşimleri göstermek için, yol tarifi yapılabilmesi için kullanıcının konum bilgisine ihtiyaç duymaktayız.

Telefon: Uygulama içerisinde telefon defteri, çözüm merkezi iletişim bölümünde uygulamadan çıkmadan telefonla arama yapabilmek için bu izne ihtiyaç duyulmaktadır.

Kablosuz Bağlantı: Uygulama online olarak çalıştığı için, her işlemde internet bağlantınızın olup olmadığı kontrol edilmektedir. Bu işlem için bu izne ihtiyaç duyulmaktadır.

Show More
Samsun Büyükşehir Belediyesi APK Version History
Request Samsun Büyükşehir Belediyesi UpdateRequest Update
Samsun Büyükşehir Belediyesi 1.0.0 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.0.0 (1) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-04-27

Signature: 32a77f45696f57cb605d191209a51ca8d331c910 Samsun Büyükşehir Belediyesi 1.0.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 1f77017a8da6fb5b79850a29d8c70dff54d1e5e8

Download APK(8.7 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App