Sağlık Muskası icon

Sağlık Muskası APK

  • Author:

    Rota Reklam

  • Latest Version:

    1.0.0

  • Publish Date:

    2016-08-25

The description of Sağlık Muskası

Muska ciddi bir iştir. Ardında bin yılların geleneği ve deneyimi ile her inanç sistemine ve semavi dinlerde uygulaması vardır. Kötülüklerden korunmak ve iyiliklerin yolunu açmak umudu ve isteğiyle insanlar inançları doğrultusunda hep muska taşımışlar ve bu geleneği farklı biçimlerde gelecek kuşaklarına aktarmışlardır.

Şimdi biz bu hizmeti en güvenilir biçimde size online olarak sunuyoruz. Muskalarımız çevrelerince sayılan sevilen ve tam ehliyetli hocalar tarafından İslam külliyatı titizlikle taranarak hazırlanmaktadır. Biliriz ki her derdin çaresi Yüce ALLAHtandır. Sunduğumuz muskalar hayırlısıyla sizin en büyük manevi desteğiniz ve çare kapılarının anahtarı olacaktır.

Hastalık öldürmez, ecel öldürür. Hastalık yalnızca eziyet verir. Zinhar muskayı ecele çare veya takdir olunan ömrü uzatma vesilesi olarak görmek ve bu amaçla taşımak ŞİRKTİR. Allah hepimizi böyle düşüncelerden korusun. Ancak derdi veren Yüce Rabbimiz dermanını da bilir.

Siz sevgili hanımlar;düzensiz ya da çok sancılı adet dönemlerinden mi yakınıyorsunuz? Hanımlar ve beyler; Kronik ağrılar, iştahsızlık yada aşırı yeme gibi sıkıntılarınız mı var? Önüne geçemediğiniz aşırı ve rahatsızlık verici alışkanlıklarınız, alkol veya daha kötü bağımlılıklardan mı şikayetçisiniz? Nazar yada başka sebeplerle sık sık hastalanıyor musunuz?

En sıradanından en ciddisine tüm hastalıklardan korunmak ve şifa bulmak yolunda da ilk ve son sığınağımız Yüce Allah’ın kerem eylediği şefaatidir. Sağlam itikat ve maneviyatın itimadı olan bu muskayı tüm inananlara sağlıklı bir hayat ve hastalıklarına çare bulmada bir ilahi yardım vesilesi olarak hazırladık. Unutmayın, en çaresiz bilinen hastalıklarda bile maneviyatımızı yüksek tutmanın önemini tıp alemi de kabul etmektedir. Yüce ALLAH hepimize sağlıklı ve uzun bir ömür ihsan eylesin…
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App