Saç Simülasyonu Hfs Center icon

Saç Simülasyonu Hfs Center APK

The description of Saç Simülasyonu Hfs Center

HFS CENTER SAÇ SİMÜLASYON MERKEZİ
2011 yılında Merkezi İstanbul da Serkan Bozkurt tarafından kurulmuştur. İztanbul,İzmir ve Eskişehir de hizmet veren toplam 4 adet şıubesi bulunmaktadır. Saç simülasyonu (saç dövmesi,saç pigmentasyonu,scalp micropigmentation,saç gölgelendirme tekniği) konularında faliyet göstermektedir.
İstanbul da bulunan merkezde aynı zamanda saç simülasyon eğitimleri verilerek mesleğe yeni bireyler kazandırmaktadır.Türkiye de şubeleşmiş ve en büyük saç simülasyon merkezidir.
İstanbul da bulunan showromunda aynı zamanda Serkan Bozkurt Cosmetics olarak sektörel bazda ürünlerin satışıda yapılmaktadır.Saç simülasyon cihazı, saç simülasyon boyası,saç simülasyon iğnesi ürünlerinin satışları yapılmaktadır.
Kendi marka ve ürünlerini Türkiye de ilk oluşturan firmadır HFS CENTER SAÇ SİMÜLASYON MERKEZİ.
Saçsızlık Kaderiniz olmasın !
Saç Mikro Pigmentasyon yöntemi ile saatler içerisinde yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz.
Saç ekimi ve protez saçı tarihe gömen teknik Saç Mikro Pigmentasyonu
ACI YOK BEKLEMEK YOK
Dünyada son zamanlarda her geçen gün popülerliği artan Saç Mikro Pigmentasyon yöntemini Türkiye’ de en iyi uygulayıcılarından Serkan Bozkurt ile yepyeni bir görünüme hazır mısınız?
Saç Mikro Pigmentasyonu nedir?
Özel olarak geliştirilmiş cihazı ile özel olarak geliştirilmiş boyaları kafa derisine minik saç efekleri şeklinde işlenmesidir.Bu işlem ortalama bölgenin büyüklüğüne göre 3-5 saat sürmektedir.İşlem esnasında ve sonrasında asla bir acı olmaz.Kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir.Kullanılan boyalar dermatolojik olarak test edilmiş bitkisel içerikli ürünlerdir.Kişinin cilt yapısı ve yaşantısı vb faktörlere bağlı 3-5 yıl kullanım imkanı sağlar.
Kimler uygulatabilir?
Daha önce saç ektirmiş ama yeterli sonucu alamamış kişiler,seyrek saçlı kişiler,saç ekimine müsait olmayan kişiler,saç ekim izi olan kişiler,hastalık sonucu saç kaybı olan kişiler bu yöntemden faydalanabilirler.
Sizleri Türkiye’nin en büyük saç mikro pigmentasyon merkezine davet ediyoruz.
HFS CENTER
Büyükdere Cad. Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. No:8 Mecidiyeköy İstanbul Türkiye
www.hfscenter.com bilgi@hfscenter.com
Don’t Allow Hair Loss To Be Your Destiny !
With the hair micro-pigmentation method, you can have a brand new look within hours.
The technic which buried Hair transplantationand hair prosthesis to history: Hair Micro-Pigmentation
NO PAIN, NO WAITING
Dünyada son zamanlarda her geçen gün popülerliği artan Saç Mikro Pigmentasyon yöntemini Türkiye’ de en iyi uygulayıcılarından Serkan Bozkurt ile yepyeni bir görünüme hazır mısınız?
Recently in the world, Hair micro-pigmentation method has been growing in popularity with every passing day. Are you ready for a brand new look with Serkan Bozkurtfrom the best practitioners in Turkey ?
What is Hair micro-pigmentation ?
With its specially-developed device and specially developed dyes it processes to the scalp and effects as forms of tiny hair. This process takes 3-5 hours, depending on the size of the average area. During the process and even after there isn't any pain. Individuals can continue to their daily lives.The dyes which is used are dermatologically tested and herbal products. It lasts for generally 3-5 years depending on factors such as the structure of a person's skin and life, etc .
Who Can Apply?
Indıvıduals who have previously had hair plugs, but didn't get adequate results,indıvıduals with sparse hair,indıvıduals who are not available for hair transplantation,indıvıduals who have hair transplant scar and indıvıduals who have hair loss as a result of disease can benefit from this method.
We are inviting you to Turkey's largest hair micro-pigmentation center.
HFS CENTER
Büyükdere Cad. Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. No:8 Mecidiyeköy İstanbul Türkiye
www.hfscenter.com bilgi@hfscenter.com
Show More
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App