Sówka - nocne przejazdy icon

Sówka - nocne przejazdy APK

  • Author:

    Multi Brains LLC

  • Latest Version:

    0.17.3-AIRGLOW

  • Publish Date:

    2017-05-10

The description of Sówka - nocne przejazdy

Sówka to koleżeńskie przejazdy, za które niewiele zapłacisz. Idziesz na imprezę albo z niej wracasz, ale szkoda Ci kwitu na taryfę? Czekasz godzinę na autobus nocny, który dowiezie Cię 2 km od domu? Dużo więcej płacisz za przejazd, bo mieszkasz w 2 strefie, czy po prostu masz dosyć jeżdżenia z gościem, który jest niemiły albo nie sposób się z nim porozumieć? Tak? Sówka, jest idealnym rozwiązaniem.

Nasza ekipa to grupa wyluzowanych ludzi, która do niedawna współtworzyła podobną, jednak zagraniczną platformę łączącą pasażerów z prywatnymi kierowcami. Tym razem, z naszymi najlepszymi i najbardziej cenionymi przez pasażerów kierowcami i najbardziej zaangażowanymi użytkownikami, chcemy stworzyć prawdziwą społeczność ludzi, którzy kochają nocny tryb życia, kochają warszawskie kluby i imprezy, i którzy chcą być częścią pierwszego w 100% polskiego startup’u tego typu.

Zamów przejazd w dwóch krokach i wybierz z kim chcesz jechać. Na ekranie zobaczysz za ile będzie kierowca, jego zdjęcie, samochód i szacowaną cenę. Pod koniec przejazdu wybierz sposób płatności (gotówka lub karta). Nasi kierowcy to grupa znajomych, dlatego jedyne czego możesz się obawiać to miłej atmosfery i muzyki w aucie. Działamy codziennie w godzinach od 20 do 6 rano, wtedy kiedy konkurencja przesadza z cenami. Niezależnie od popytu, strefy czy ataku Marsjan, cennik zawsze zostaje taki sam: 4 zł za start, 1,30 zł za km i 0,25 zł za minutę. Działamy tylko w Warszawie. Arrivederci!
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App