Rozmówki Polsko-Włoskie icon

Rozmówki Polsko-Włoskie APK

  • Author:

    Tweeba

  • Latest Version:

    2.4

  • Publish Date:

    2014-12-15

The description of Rozmówki Polsko-Włoskie

Język włoski dla turystów i uczących się języka. Rozmówki Włoskie od http://www.mojerozmowki.pl zawierają wiele przydanych słów i zwrotów włoskich.

Rozmówki Polsko-Włoskie pogrupowane są według tematyki i zawierają po kilka-kilkadziesiąt pozycji ułatwiających porozumiewanie się z mieszkańcami Włoch. Aplikacja wyświetla polskie znaczenie, a pod nim włoskie - możliwe jest też odwrócenie kolejności wyświetlania zdań. Wszystkie pozycje mogą być odczytywane przez lektora systemowego, a więc poznasz dokładną wymowę. Jeśli nie masz czasu na kurs językowy po włosku, pobierz naszą apkę i poczuj się pewniej za granicą.

Rozmówki Włoskie mogą działać jak słownik polsko-włoski. Doskonale uzupełniają inne aplikacje mobilne - na przykład fiszki czy karteczki ze słowami włoskimi. Program jest całkowicie darmowy i prosty, tak aby każdy, kto odwiedza Włochy, mógł szybko i bez problemu dogadać się z ludźmi zamieszkującymi Półwysep Apeniński.

Rozmówki Polsko-Włoskie zawierają m.in. takie tematy jak:
- powitania po włosku
- pytania o osobę
- pytania o drogę, środki transportu
- rezerwacja noclegów, hotelu i lotu
- zamawianie posiłku i napojów
- praca, zajęcia, hobby
- liczby

Dla wszystkich pragnących stale rozwijać swoją umiejętność posługiwania się językami obcymi, polecamy pozostałe nasze aplikacje z testami i losowaniem słówek.

W niektórych modelach smartfonów i tabletów instalacja danych głosowych lektora może sprawiać kłopot niezależny od nas. Jeśli nie słyszysz głosu, sprawdź głośność telefonu, a także zainstaluj w Ustawieniach swojego urządzenia Dane głosowe (czasem w menu pod pozycją Mowa) dla wszystkich dostępnych języków.

Rozmówki Włoskie po pobraniu i przy używaniu za granicą nie wymagają połączenia z Internetem, dlatego nie musisz ponosić żadnych opłat za roaming za granicą.

Jeżeli podoba Ci się nasza aplikacja i chcesz, aby była nadal szybko rozwijana i pozostała bezpłatna, zachęcamy do dobrego komentarza! Dziękujemy!
Show More

What's new

2015-09-20
Wersja 2.3
- Optymalizacja działania
Advertisement
Rozmówki Polsko-Włoskie APK Version History
Request Rozmówki Polsko-Włoskie UpdateRequest Update
Rozmówki Polsko-Włoskie 2.4 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 2.4 (15) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-09-20

Signature: 82229ba5ad258da7ac29e1fd194ede5b95102f0e Rozmówki Polsko-Włoskie 2.4(15) apk safe verified

APK File SHA1: b676cef79e9b61d04900a1d493d3181eb4d2713f

What's new: Wersja 2.3 - Optymalizacja działania

Download APK(1.7 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App