RESQ icon

RESQ APK

17 votes, 4.8/5
  • Author:

    GPM HOLD LLC

  • Latest Version:

    0.8.1

  • Publish Date:

    2014-11-04

The description of RESQ

Aplikacja RESQ to :
+ Wszystkie numery alarmowe, pomoc prawna oraz holowanie pojazdu w kilka sekund w jednej aplikacji RESQ.
+ Bezpłatna pomoc doradcza i serwisowa w czasie podróży świadczona przez specjalistów telecentrum Resq24 - połączenie następuje przez telefon z poziomu aplikacji.
+ Profesjonalne i szybkie rozwiązanie Twoich problemów drogowych oraz powypadkowych przez serwis Resq24.
Kiedy zdarza się niecodzienny incydent na drodze - np. wypadek czy stłuczka, jedno kliknięcie wybranego pola w aplikacji RESQ natychmiastowo połączy Użytkowników z wybranymi służbami ratunkowymi. 
Kontaktując się z telecentrum Resq24 poprzez pola "Pomoc Prawna" lub "Odholuj Mój Samochód", szybko uzyskujemy potrzebną pomoc np. bezpłatne umówienie wyspecjalizowanego w pomocy przy odszkodowaniach prawnika lub zorganizujemy transport zastępczy. Możemy też w zależności od sytuacji zorganizować profesjonalne i bezpłatne odholowanie pojazdu.
System bezpieczeństwa RESQ w momencie uruchomienia aplikacji aktywuje automatyczną lokalizację nadajnikową (np. bada czy są w pobliżu aktywne sieci Wi-Fi które w kilka sekund zlokalizują miejsce wypadku). oraz umożliwia uruchomienie dodatkowej detekcji GPS, aby lepiej określić aktualne miejsce, w którym doszło do kolizji. Gdy w wypadku są osoby poszkodowane, to bardzo ważne aby precyzyjnie i szybko wskazać miejsce zdarzenia. Czas, w którym dotrze pomoc jest niezwykle cenny.
W warunkach drogowych, w których nie planujemy się znaleźć, w czasie gdy ważna jest każda sekunda, aplikacja RESQ pozwala na szybkie i intuicyjne połączenie ratunkowe. Jest ono możliwe również z poziomu widgetu RESQ ( Android ) umieszczonego przez Użytkownika na jednym z ekranów telefonu. Użytkownik otrzymuje informację o swoim przybliżonym położeniu - np. z nazwą ulicy lub nazwą najbliższej miejscowości oraz precyzyjną pozycje na mapach Google wewnątrz aplikacji ( Android ), jeśli taka opcja jest możliwa z technologicznego punktu widzenia.
Kiedy uruchamiamy połączenie z numerem alarmowym poprzez klikniecie wybranego pola w aplikacji lub widgetu RESQ, system informuje automatycznie telecentrum Resq24 o sytuacji alarmowej. Pracownicy telecentrum Resq24 przez całą dobę monitorują napływające informacje z systemu RESQ. W sytuacji zagrożenia służą bezpłatną pomocą, by zminimalizować negatywne skutki wypadku komunikacyjnego. W sytuacji braku sieci przy próbie połączenia z numerem alarmowym np. (brak sieci GSM, topografia terenu), aplikacja sama rozpozna sytuację i poinformuje centrum o możliwym, potencjalnym incydencie i problemach sieciowych. Gdy telefon „złapie sieć”, aplikacja, wykorzystując połączenie z internetem, automatycznie będzie próbowała wysłać informację o wywołaniu połączenia alarmowego do telecentrum Resq24 (wymagane połączenie z siecią internetową - włączone pakiety danych lub internet przez Wi-Fi). Pracownicy telecentrum po otrzymaniu powiadomienia z aplikacji będą próbowali połączyć się z Użytkownikiem.
Gdy pojazdy uległy uszkodzeniu i trzeba odholować niesprawny samochód lub gdy w wypadku ucierpieli ludzie, specjaliści telecentrum skontaktują poszkodowanych z odpowiednią lokalną firmą holującą lub/i kancelarią prawną. Pola dzwoniące "Pomoc Prawna" i "Odholuj Mój Samochód" służą do połączenia z konsultantami. W ofercie RESQ znajdziecie: dojazd specjalistów d.s. odszkodowań do domu poszkodowanego, organizacje transportu zastępczego, holowanie i naprawę salonową pojazdu po szkodzie oraz wszelkie wsparcie doradcze w tym zakresie. Dodatkowe pola w aplikacji –”Pomoc prawna” oraz ”Odholuj Mój Samochód” pozwalają na bezgotówkowe a często bez kosztowe ( np. rozliczane z polisy sprawcy wypadku) rozwiązanie. Do dyspozycji Użytkowników aplikacji przez całą dobę pozostają specjalnie przeszkoleni specjaliści Resq24, którzy pomogą dobrać najszybsze, najlepsze i odpowiednio zoptymalizowane rozwiązanie problemu.

RESQ for Android official Trailer

Show More
RESQ APK Version History
Request RESQ UpdateRequest Update
RESQ 0.8.1 for Android 2.2+ APK Download

Version: 0.8.1 (27) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-08-10

Signature: 0dae19a5804218c69d2cc5f71cf5402237ecad90 RESQ 0.8.1(27) apk safe verified

APK File SHA1: 798f4e930d1e9ca9f1a48e4de02e43f5a49fa8f7

What's new: - szybsze dostarczanie wiadomości sms

Download APK(3.2 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App