We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi icon

Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi

2.4 for Android

The description of Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi

Resimli mesajlar ile fark yaratın..!

Onlarca hazır fotoğraf, çıkartma, tazı tipi ve çok sayıda düzenleme aracı ile harika resimli mesajlar oluşturmak çok kolay. Resimlere metin ekleme ve çeşitli çıkartma ve resim filtreleri ile size özel mesajlarınızı daha da özelleştirebilirsiniz.

Cihazınızdaki veya uygulamadaki resimleri kullanarak birbirinden farklı harika tasarımlar yapabilir, çalışmalarınızı resimli mesajlar olarak paylaşabilir veya cihazına kaydedebilirsiniz.

Uygulamamız, her gün karşılaştığımız sıradan paylaşımlar yerine daha farklı paylaşımlarda bulunmak isteyenler için çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Hazır resimlere veya cihazınızdaki fotoğraflara metin eklemek, resimlere yazı yazmak, çeşitli etiketler (sticker) eklemek istediğinizde uygulamamızı kullanabilirsiniz. Kelimeleri kolayca boyutlandırabilir ve dilerseniz her harfini farklı renkte kullanabilirsiniz.

Uygulamamız güzel vakit geçirmek isteyenler için hobi olarak kullanılabilir. Resimli Mesajlar Atölyemize girin ve hoşça vakit geçirin.

Tasarım atölyemizi kolayca kullanabilmeniz için araçlar sade tutulmuştur. Birden fazla nesne eklediğiniz çalışmalarda dokunduğunuz nesne aktif olacaktır. Üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz nesneye dokunun. Silme bölümünde eksi işaretine dokunarak sadece aktif olan nesneyi eksiltebilirsiniz. Çöp kutusu simgesine dokunarak ekrandaki tüm nesneleri kaldırabilirsiniz.

Metinleri veya etiketleri büyütüp küçültmek veya döndürmek için alt bölümdeki kaydırma çubuklarını haraket ettirin. Metinlerinizi, resimlerinize uygun olan açıda düzenleyebilirsiniz.

Tasarımlarınızı paylaşmak için paylaş simgesine dokunun. Hazırladığınız resimli mesajınız aynı anda galeriye eklenir. Dilerseniz oluşturduğunuz resimli mesajlarınızı daha sonra paylaşabilirsiniz.

Resimli Yeni yıl mesajları, 14 Şubat sevgililer günü mesajları, resimli cuma mesajları, günaydın, doğum günü, iyi geceler, kandil, taraftar mesajları, resimli dini mesajlar gibi dilediğiniz her konuda resimli mesajlar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Oluşturduğunuz resimlere çeşitli filtreler uygulayarak onları daha farklı görünümlerle sunabilirsiniz. Whatsapp, instagram, facebook veya diğer sosyal ağlar üzerinden paylaşmak için uygulamamız seçenekleri size sunacaktır. Dilerseniz hemen, dilerseniz daha sonra paylaşın. Bu paylaşımlarınız yine çok beğenilecek.

Daha iyi bir uygulama deneyimi yaşatmak için her türlü görüş ve önerinizi değerlendiriyoruz. e-posta adresimiz üzerinden bizimle düşüncelerinizi çekinmeden paylaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.
Show More

Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi 2.4 Update

2017-11-29
2.4
Bazen çökmelere neden olan hatalar için düzeltmeler ve önemli performans iyileştirmeleri içerir.
<2.3
-Ekran tasarımı tamamen yenilendi.
-Rengarenk metinler kullanabilirsiniz.
-Aynı genişliğe sahip satırları kolayca oluşturabilmek için otomatik genişletme özelliği eklendi. Afiş ve ilan tarzı tasarımlarınız için en iyi görselliği daha kolay sağlayabilirsiniz.
-Filtreler ile oluşturduğunuz resimli mesajlarınıza yeni görünümler verin.

Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Similar to Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App