Remax Taxi icon

Remax Taxi APK

2 votes, 5.0/5

The description of Remax Taxi

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000'e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC'yi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye'de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.

RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim... Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.


Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz;

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir RE/MAX ofisi açabilirsiniz, ya da
Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da
Sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri'ne katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz.
Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren adet ofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.


Vizyon
Her ailenin RE/MAX’li bir Gayrimenkul Danışmanı Olmasıdır.

Misyon
Girişimcilikte öncü olarak çığır açmak.

Show More
Remax Taxi APK Version History
Request Remax Taxi UpdateRequest Update
Remax Taxi 3.1.1 for Android 3.0+ APK Download

Version: 3.1.1 (13) for Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

Update on: 2016-08-31

Signature: cd44d19c0d51c0deadafb37e28770c71232ee6bf Remax Taxi 3.1.1(13) apk safe verified

APK File SHA1: 21fabf2f231afcdf658e31b2a58055bb2fb521e4

Download APK(35.1 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App