Realty-Tr icon

Realty-Tr APK

  • Author:

    Datakolay

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2015-05-01

The description of Realty-Tr

Realty-TR, 2000 yılından bu yana “yenilikçi ve olmayanı yapma” hedefiyle yola çıkmış bir gayrimenkul franchise firmasıdır. Emlak sektörünün kalbi Amerika’da 10 sene süren AR-GE çalışmaları sonucu oluşturulan Realty-TR firması, kurduğu benzersiz franchise sistemi ile birlikte çalıştığı ofislere büyük katkılar sağlamaktadır. 27 ülkede toplam 31 franchise ofisi ile hizmet veren Realty-TR olarak hedefimiz tüm dünyada yakaladığımız başarıyı şimdi Türkiye’de de göstermek. Kazançlı ve güvenilir bir sistemin içerisinde, kendi işini yapmak isteyenler için büyük bir fırsat olan Realty-TR franchise sistemi ile, 3 sene içerisinde Türkiye’de toplam 250 franchise ofisi açmayı hedefliyoruz.
“Dünya’nın Gayrimenkul Vitrini” olmayı düşünerek çıktığımız bu yolda amacımız sizlere, kaliteli hizmet, eğitimli uzmanlar, güvenilirlik, doğru ve hızlı çözümleri bir arada sunabilmek.

Vizyonumuz

Herkesin Gayrimenkul sahibi olurken kaliteli ve doğru hizmet alması gerektiğine inanıyoruz. Realty-TR Ailesi ve iş ortaklarımız ile bunun için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimize aynı kalitede yenilikçi akılcı ve sorumlu hizmet yaklaşımımızla Dünyada Gayrimenkul Sektöründe en büyük değil en sevilen ve tercih edilen şirket olmayı istiyoruz.

Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App