Quenta icon

Quenta APK

64 votes, 4.6/5

The description of Quenta

QUENTA to internetowa aplikacja do obsługi księgowej dla mikro i małych firm. Stworzona przez specjalistów i praktyków rachunkowości (księgowych i doradców podatkowych) – by zapewnić Ci w pełni profesjonalną obsługę księgową Twojej firmy.

Aplikacja ta zoptymalizuje tworzenie dokumentacji rachunkowej Twojej działalności niezależnie od tego, gdzie jesteś, zapewniając Ci elastyczność i mobilność. To duże ułatwienie dla osób pracujących w terenie. Za pomocą swojego telefonu możesz w każdej chwili:

- stworzyć fakturę sprzedaży
- rozliczyć delegację
- mieć wgląd w dokumenty firmy czy dane kontrahentów.

Nie przegapisz już terminu składania deklaracji, bo system Ci o nim przypomni mailem lub sms-em.
Nie ma obaw, że dokumenty zgubią się lub zniszczą. Zarządzaj nimi kiedy chcesz, bez konieczności otwierania komputera. Przejrzysty system numeracji i uporządkowane dokumenty ułatwią życie nawet najbardziej zajętemu właścicielowi firmy. Ujednolicone szablony dokumentów, zapisywane przez aplikację w formacie PDF będą tak samo czytelne na każdym komputerze, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego.

Korzystaj bez ograniczeń. QUENTA, zapewnia mobilny dostęp wielu pracownikom Twojej firmy w tym samym czasie w ramach jednej licencji. To Ty decydujesz o zakresie uprawnień nadanych każdemu z nich i określasz, jakie działy Twojej księgowości są widoczne dla poszczególnych osób.
Nie marnuj swojego czasu – w QUENCIE wystarczy kilka kliknięć, a dzięki automatycznemu uzupełnianiu pół wygenerujesz fakturę sprzedaży nawet w 10 sekund!

Nie musisz tworzyć osobnej bazy produktów – QUENTA zapamiętuje każdy, wprowadzany przez Ciebie produkt i przy tworzeniu nowych faktur automatycznie uzupełnia pozycję.

Zapomnij o żmudnych i skomplikowanych wyliczeniach. Nowoczesny interfejs umożliwi Ci efektywne uzupełnianie dokumentów przy zminimalizowaniu Twojego nakładu pracy. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najistotniejsze, na prowadzeniu Twojej firmy.

Show More
Quenta APK Version History
Request Quenta UpdateRequest Update
Quenta 1.0.0 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.0.0 (10000) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-08-11

Signature: ba960743efdf269af79dfaa39ffb945d4fe701c7 Quenta 1.0.0(10000) apk safe verified

APK File SHA1: 51d07377ea788aee7a02a8c7725d71c4808dc170

Download APK(2.7 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App