We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Przyjazne Słowa Ustawienia icon

Przyjazne Słowa Ustawienia

1 for Android

The description of Przyjazne Słowa Ustawienia

Aplikacja Przyjazne Słowa Ustawienia jest to oprogramowanie przeznaczone dla terapeuty lub opiekuna dziecka, w którym możliwe jest skonfigurowanie gry Przyjazne Słowa w taki sposób, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom podopiecznego.

Aplikacja pozwala na dodawanie materiałów (słów i obrazków), które mogą być wykorzystywane w wielu konfiguracjach, przy czym w każdej konfiguracji można określić, które z obrazków z danego materiału mają się wyświetlać w trakcie gry i czy dany materiał ma się ukazywać w poszczególnych trybach gry (w trybie uczenia i/lub w trybie testu).

Poza określeniem, które materiały mają być wyświetlane, konfiguracja umożliwia zdefiniowanie takich parametrów, jak czas na udzielenie odpowiedzi (oddzielnie dla trybu uczenia i trybu testu), liczba możliwych odpowiedzi (liczba obrazków na ekranie) czy liczba powtórzeń danego materiału w rozgrywce (oddzielnie dla trybu uczenia i trybu testu). Możliwe jest również wybranie formy polecenia – określenie, czy polecenie po pokazaniu się na ekranie ma być czytane automatycznie przez symulator oraz czy pod obrazkami mają być widoczne podpisy. Ważnym elementem ustawień jest określenie, czy mają być odtwarzane pochwały głosowe; a w przypadku, gdy opcja ta jest włączona, które z pochwał słownych mogą być odtwarzane.
Show More

Additional Information

Advertisement
Similar to Przyjazne Słowa Ustawienia
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App