Przetargi GBP icon

Przetargi GBP APK

56 votes, 4.0/5

The description of Przetargi GBP

Przetargi GBP to pierwsza na rynku aplikacja, zapewniająca stały dostęp do ogłoszeń oraz wyników: zamówień publicznych, zapytań ofertowych, ofert kupna, sprzedaży, publikowanych przez jednostki administracji publicznej oraz przedsiębiorstwa prywatne. Nasi pracownicy codziennie przeglądają dziesiątki tysięcy stron internetowych oraz prasę w poszukiwaniu najnowszych ogłoszeń o zamówieniach. Zebrane informacje są przez nas katalogowane a następnie wysyłane do naszych Klientów.
Aplikacja połączona jest z kontem, które Użytkownik posiada w serwisie www.biznes-polska.pl i pobiera na urządzenie nowe ogłoszenia, które zostały dodane do serwisu przetargowego. Ogłoszenia selekcjonowane są w oparciu o profile zdefiniowane na koncie Użytkownika, utworzonym w serwisie www.biznes-polska.pl. Dzięki temu Użytkownik otrzymuje ogłoszenia o toczących się postępowaniach wg własnych preferencji.

Cechy aplikacji:
- Dostęp do bazy najaktualniejszych postępowań przetargowych, zapytań ofertowych, zaproszeń do składania ofert, zapytań o cenę a także wyników przetargów
- Informacje o ogłoszeniach publikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych, Suplemencie do Dziennika Zamówień Publicznych Unii Europejskiej (TED) oraz publikowanych bezpośrednio na stronach internetowych instytucji publicznych a także firm prywatnych
- Bieżące powiadomienia o nowych postępowaniach oraz wynikach z wybranych profili
- Możliwość dodania wybranych ogłoszeń do schowka
- Synchronizacja z profilami utworzonymi w serwisie www.biznes-polska.pl

Jeżeli chciałbyś korzystać z aplikacji, a nie posiadasz konta w naszym serwisie przetargowym, zainstaluj aplikację, a następnie wyślij zgłoszenie rejestracyjne w celu utworzenia konta i zdefiniowania profilu do wysyłania powiadomień o nowych ogłoszeniach. Po wysłaniu zgłoszenia rejestracyjnego, nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu utworzeniu bezpłatnego konta testowego na okres 1 miesiąca. Po upływie tego okresu sam decydujesz, czy chcesz nadal korzystać z naszych usług. Okres testowy jest bezpłatny i nie zobowiązuje do dalszej współpracy.
Jeżeli posiadasz już konto w naszym serwisie i masz zdefiniowane profile do wysyłki raportów, wystarczy zainstalować aplikację i zalogować się danymi konta. Aplikacja zacznie pobierać najnowsze ogłoszenia z domyślnego profilu.

Działanie aplikacji.

- Po uruchomieniu aplikacji wymagane jest zalogowanie za pomocą danych logowania z serwisu www.biznes-polska.pl lub wysłanie zgłoszenia rejestracyjnego w celu utworzenia konta.
- Po zalogowaniu automatycznie ładowana jest lista najnowszych ogłoszeń z ostatnio używanego profilu.
- Z poziomu menu górnego, oprócz wyboru profilu istnieje możliwość przejścia do schowka lub do listy wyników postępowań.
- Obok nazwy profilu widnieje data raportu z ogłoszeniami (domyślnie bieżąca). Kliknięcie w datę powoduje wyświetlenie kalendarza. Użytkownik może wybrać dowolny dzień, z którego następnie zostaną wyświetlone ogłoszenia.
- Kliknięcie w wybrane ogłoszenie z listy powoduje wyświetlenie jego szczegółów. Przechodzenie do kolejnych ogłoszeń możliwe jest poprzez przeciągnięcie po powierzchni ekranu.
- Każde ogłoszenie może być dodane do schowka poprzez kliknięcie w gwiazdkę a następnie usunięte ze schowka poprzez ponowne kliknięcie gwiazdki. Do każdego ogłoszenia w schowku istnieje możliwość zapisania swojej notatki. Ogłoszenia dodane do schowka w aplikacji będą widniały także w schowku na stronie serwisu.
- Użytkownik może dowolnie filtrować otrzymane ogłoszenia w zakresie słów występujących w ogłoszeniach, kategorii lub terytorium. W tym celu należy wybrać ikonę lupy.
- Aby załadować ogłoszenia z innego profilu (o ile takowy został zdefiniowany) należy przejść do opcji, a następnie wybrać odnośnik Profile wyszukiwania.
- Czas przechowywania ogłoszeń na urządzeniu oraz czasy pobierania nowych ogłoszeń można zdefiniować w Ustawieniach.

Wszelkie sugestie lub pytania prosimy kierować na adres [email protected]
Życzymy miłego korzystania z aplikacji.

Show More
Przetargi GBP APK Version History
Request Przetargi GBP UpdateRequest Update
Przetargi GBP 1.41 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.41 (18) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-05-05

Signature: f433108a94f45ab8d3d143de535628286f133048 Przetargi GBP 1.41(18) apk safe verified

APK File SHA1: 0ce02be310d12b10f97e31d13c0393ce9b74565b

What's new: Poprawa wyświetlania spisu wszystkich ogłoszeń po powrocie ze szcze More...

Download APK(3.6 MB)

Przetargi GBP 1.39 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.39 (16) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-10-31

Signature: f433108a94f45ab8d3d143de535628286f133048 Przetargi GBP 1.39(16) apk safe verified

APK File SHA1: 9990d505c80f46b7c4ade10b8c73e356d450b3c9

What's new: Dodano nowe kategorie, zmieniono wygląd ogłoszeń typu 'dotacja& More...

Download APK(3.9 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App