Promak Tasarım icon

Promak Tasarım APK

The description of Promak Tasarım

PROMAK TASARIM Tic. Ltd. Şti. ve markası olan MiniaturIST MİMARİ MAKET,

Mimari proje maketleri başta olmak üzere, tarihi eser maketleri, endüstriyel ürün prototipleri, hediyelik eşya maketleri, vb. her türlü maket uygulamaları konularında faaliyet gösteren bir firmadır.

Firmamız, 1996 yılından itibaren farklı firmalarda atölye şefliği pozisyonunda profesyonel maket çalışmaları yürüten Hüseyin POLAT tarafından, 2007 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğunda, küçük bir işletme olarak piyasaya ilk adımlarını atmış, kendi çabaları ile aldığı siparişler ile altı ay gibi kısa bir sürede büyüyerek eleman kadrosunu oluşturmuş ve son teknolojiye uygun makine alımlarını gerçekleştirmiştir. Ve bugün Ümraniye’ nin merkezinde, uzman kadrosu ile maket faaliyetlerine devam etmektedir.

Çalışmalarımızda, iki adet Lazer kesim makinası, bir adet büyük ve iki adet küçük CNC işleme tezgahı ile teknolojinin sağladığı olanaklar en iyi şekilde kullanılmakta, maketin oluşturulmasında asıl önemi olan el işçiliği ile de, en yüksek kalitede üretim yapılmaktadır. Maketlerimiz; gerçeğine en yakın detay, doku, renk ve ışık kombinasyonu sağlanarak üretilmekte, yapım sürecinde tasarımcı ile sürekli bir bilgi paylaşımı yapılarak, gerektiği durumlarda sorunların çözümüne yönelik öneriler getirilmekte ve alternatif olabilecek malzeme, ürün çeşidi sunulmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne; araştırmacı, kendini yenilemeye açık kimliğimiz, profesyonel ekip anlayışımız, her gün artan heyecan ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize kalite ve güvenilirliği sunmak ve zamanında teslim prensibi ile sürekliliği sağlamak en temel ilkemiz olmuştur. Bu ilke ile de piyasanın saygın firmalarına birçok sayıda maket üretimi yapılmıştır.

Müşteri portföyünü kalitesi ile oluşturmuş bir firma olarak, edindiğimiz müşteriler sürekli müşterimiz haline gelmiş ve karşılıklı güven ortamı içerisinde çalışma imkanı sağlanmıştır. Maketlerimiz, yurtiçi ve yurt dışında üst düzey devlet yöneticilerine sunulma, hediye edilme imkanı bulmuş ve birçok inşaat-emlak fuarında da sergilenmiştir.

Show More
Promak Tasarım APK Version History
Request Promak Tasarım UpdateRequest Update
Promak Tasarım 1.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-08-11

Signature: e0e3f79b5052d55bfb4657bbe2ac7538fffcaf4e Promak Tasarım 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 08b36f469cfd71a2d61001a4a4494cf885bf79f6

Download APK(489.1 KB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App