We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
ProdCat icon

ProdCat

1.0 for Android

The description of ProdCat

Šis Bar kodu skeneris dos jums iespēju uzzināt vairāk par produktu jūsu dzimtajā valodā.
Tā būs ideāls palīgs neapjukt lielajā preču reklāmu burzmā un saņemt izsmeļošu informāciju par pārtikas preču sastāvu ,enerģētisko vērtību un glabāšanas režīmu un laiku visātrākajā veidā. Neatsverams palīgs ķīmiskās rūpniecības izstrādājumu identifikācijā ar lietošanas instrukcijām un datu drošības lapām.
Skenera lietošana atvieglos informācijas uztveršanu cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kuriem grūti salasīt sīkos uzrakstus uz preču etiķetēm.
Veicinās ražošanas uzņēmumu godprātību, kas saistīta ar preču kvalitāti, jo godprātīgs ražotājs neko neslēps un droši ievietos informāciju mūsu datu bāzē. Domājam, ka projekta ieviešana palīdzēs ražošanas uzņēmumiem samazināt ražošanas izmaksas un taupīt dabas resursus.
Bar kodu skeneris būs kā ērts un ātrs veids preču brokeriem un tirdzniecības pārstāvjiem saņemt informāciju par preci un to saglabāt, lai varētu sīkāk to izanalizēt sev visērtākajā laikā.
Ja noskenējot Bar kodu informācija vēl nebūs pieejama, jūs varēsiet nosūtīt pieprasījumu, lai to noformējam visātrākajā laikā.
Mobilā aplikācija dod iespēju nosūtīt izstrādātājam informāciju ar priekšlikumiem un kļūdām
Show More

ProdCat Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App