We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Posunkuj HRAvo icon

Posunkuj HRAvo

1.0 for Android

The description of Posunkuj HRAvo

Cieľom mobilnej aplikácie „Posunkuj HRAvo“ je uľahčiť rodičom detí s poruchou sluchu komunikáciu s ich deťmi vo veku od narodenia do 6 rokov. Veríme však, že aplikáciu využijú nielen rodičia, ale aj starí rodičia, študenti, odborníci a širšia verejnosť – jednoducho ktokoľvek, kto sa chce lepšie dorozumieť s deťmi alebo s dospelými s poruchou sluchu.

Čo v aplikácii nájdete:

1. Slovník, v ktorom je viac ako 800 posunkov, ktoré môžete vyhľadávať podľa jednotlivých písmen abecedy (umiestnené sú napravo od postavičiek dieťaťa a rodiča).
2. Posunky rozdelené do tém, o ktorých s deťmi hovoríme počas každodenného života.
3. Možnosť zaznačiť si, aké posunky ste sa naučili vy aj vaše dieťa.
4. Kvíz na precvičovanie posunkov

Výhodou aplikácie je, že si môžete stiahnuť všetky videá s posunkami do mobilu. Vďaka tomu si môžete vyhľadať neznáme slovíčko kedykoľvek to potrebujete, a to bez nutnosti neustáleho pripojenia k internetu.

Vydavateľom aplikácie je občianske združenie Infosluch (www.infosluch.sk), ktorého cieľom je vzdelávať rodičov aj širšiu verejnosť o poruche sluchu, výchove, rozvoji a komunikácii s deťmi s poruchou sluchu. Našim cieľom je zároveň poskytovať bezplatnú ranú intervenciu rodinám s deťmi s poruchou sluchu v ranom veku v domácom prostredí. Za vznik aplikácie vďačíme všetkým vám, ktorí ste nám darovali dve percentá z dane a Nadácii Pontis (nadačný fond Telekom a charitatívny projekt denníka Nový Čas – Srdce pre deti), ktorá vznik aplikácie podporila finančne.
Show More

Posunkuj HRAvo Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App