We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Polskie Marki icon

Polskie Marki

2.1
2.1 for Android

The description of Polskie Marki

"Polskie Marki 2.0 to taka ulepszona Pola, z wygodnym dla użytkownika wpisywaniem konkretnego hasła" - tak jednym zdaniem określiła tę aplikację redakcja INN Poland. Zainteresowany?

Czy Ty także idąc robiąc zakupy zastanawiasz się czy dany produkt został wytworzony w Polsce? Albo zakładając konto w banku wcześniej sprawdzasz do kogo on tak naprawdę należy. Być może też gubisz się już w fali przejęć i zalewie nowych marek. Jeśli choć jeden z tych warunków opisuje Ciebie to powinieneś pobrać tą aplikację.

Jej nowa wersja wprowadza zupełnie nową jakość do świata aplikacji zakupowych. Dzięki funkcji Kategorie pozwala na błyskawiczne sprawdzenie pochodzenia całych grup produktów, marek usługowych czy firm. W niej na jednej podstronie zobaczysz wszystkie marki wód mineralnych, keczupów czy wódek, pełną listę banków działających w naszym kraju czy producentów wędlin. O każdej z tych marek i firm możesz dowiedzieć się więcej wchodząc w ich opisy. Dzięki temu dowiesz się nie tylko z jakiego kraju pochodzi kapitał firmy, ale także kto jest jej realnym właścicielem.

Polskie Marki dają także informacje o produkcji w naszym kraju oraz tworzeniu miejsc pracy przez firmy. Aplikacja uwzględnia nawet takie niuanse rynku jak marki własne sieci handlowych oraz marki regionalne niedostępne w całej Polsce.

Co więcej wprowadziliśmy także nową funkcję Listy zakupowej, do której możesz dodawać marki z własnymi opisami, które pozwolą Ci na zaplanowanie patriotycznych zakupów jeszcze zanim wejdziesz do sklepu.

Dodatkowo wprowadziliśmy moduł zgłaszania błędów i braków, dzięki czemu nasza baza danych będzie mogła rosnąć zgodnie z tym czemu realnie szukasz.

Z Polskimi Markami 2.0 nie musisz sprawdzać pojedynczo każdego produktu, jak to było w pierwotnej wersji. Nie musisz nawet trzymać go fizycznie w ręce. Polskie Marki zapewnią Ci wygodę i szybkość, a do tego rzetelne informacje na temat marek i firm.

Pobierz je już teraz i ciesz się tymi wszystkimi udogodnieniami, które stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie!
Show More

Polskie Marki 2.1 Update

2019-04-10
Dostosowanie aplikacji do wymagań systemu Android 9

Polskie Marki Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V2.1 26.7 MB APK

  Polskie Marki

  2019-04-10

  Polskie Marki 2.1 (1)

  Update on: 2019-04-10

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: 412c80ab0a7cef62b8ddeb355d5c6f1e3d5fbd97 Polskie Marki 2.1(1) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a

  File SHA1: 1c88b668041a9ec1e8343346c1066eca900255cc

  File Size: 26.7 MB

  What's new:

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App