Podpoľanie icon

Podpoľanie APK

  • Author:

    Datalan a.s.

  • Latest Version:

    1.0.13

  • Publish Date:

    2015-12-15

The description of Podpoľanie

Aplikácia je užitočnou pomôckou každého návštevníka Podpoľania.

Mobilná aplikácia komfortne združuje všetky informácie potrebné pre turistov, ako aj obyvateľov južnej časti Podpoľania. Katastrálne zastrešuje mestá: Detva a Hriňová, ako aj obce: Detvianska Huta, Látky, Kriváň, Podkriváň, Korytárky, Klokoč, Vígľašská Huta Kalinka, Vígľaš, Stará Huta, Slatinské Lazy, Zvolenská Slatina, Očová, Hrochoť, Budiná, Dúbravy.
Nástenka obsahuje informácie o podujatiach, udalostiach, akciách v regióne (termín, miesto a krátky popis udalosti).
V sekcii Miesta aplikácia ponúka rôzne kategórie zaujímavé najmä pre turistov, ako: stravovanie, relax, ubytovanie, sport, atrakcie, pozoruhodnosti. V prípade odsúhlasenia lokalizácie, aplikácia na mape zaznamená aktuálnu polohu mobilného telefónu. Po otvorení napríklad reštaurácie, sú k dispozícii základné informácie o poskytovaných službách, ako aj možnosť zobrazenia cesty od bodu – lokalizácie mobilného telefónu do cieľovej reštaurácie. V prípade, že má subjekt webovú stránku, je k dispozícii aj www odkaz.
Aplikácia umožňuje registráciu užívateľa, v prípade že má záujem o zapájanie sa do diskusií, alebo komentovať jednotlivé služby cestovného ruchu, ktoré zahŕňa aplikácia.
Aplikácia je užitočnou pomôckou pre každého návštevníka Podpoľania.
Komplexné informácie o Podpoľaní môžete nájsť na web stránke portálu www.podpolanie.sk
Show More
Advertisement
More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App